Yardım twrpde kaldı açılmıyor

ahmet397

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5
Telefon Modeli
mi a2 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim bir sorunum var bu konularda da acemiyim cihazım rootluydu (mi a2 lite) uygulamalara girince hep root uyarısı alıyordum root ile işim olmadığı için silmek istedim. Ama şöyle ki rootlumu diye test edilen uygulamada köklerde sorun var gibi bir şey demişti yani root düzgün yüklenmedi diyordu ama hayat eve sığar gibi uyglara girince bu telefona root atılmış ws diyordu. Bende magiski apk olarak yükleyip içerisinden kaldırdım telefonu yeniden başlattı daha sonra twrp geldi twrpden çıkıp cihazı açmaya çalıştım açılmadı ses açmaya basmamama rağmen twrp açılıyordu şimdi wipe yaptım her şeyi sildim sd cart hariç mi logosu tekrarlanıyor sanırım o işlemden sonra miui sürümünü zip olarak sd karta atıp yüklemem gerekiyordu sd karta atınca zipi gereksiz hata verdi zamanında telefonu koyunca okumuyordu pc driver yükledim gene okumadı geçmiş bilgim var bu konularda s3 mini ile de yapmıştım ama şimdi yabancı kalmışım yardımcı olursanız sevinirim telefoncuya para kaptırmak tercihim değil.

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Fastboot moda al cihazı mi flash ile stock rom yükle

Oyla:

ahmet397

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fastboot moda al cihazı mi flash ile stock rom yükle
merhaba twrpden rom yükledim 12.0.1.0 ama benim cihazım böyle değildi mesela dokunmatik tuşları değişik yazılar küçük ws sanırım düşük rom yükledim ve imeiler gitmiş. İntde bakıyorum telefon modelimin en yükseği 12.0.2.0 onu bi deniyeceğim ama şu an kafayı imei e taktım

Oyla:

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
merhaba twrpden rom yükledim 12.0.1.0 ama benim cihazım böyle değildi mesela dokunmatik tuşları değişik yazılar küçük ws sanırım düşük rom yükledim ve imeiler gitmiş. İntde bakıyorum telefon modelimin en yükseği 12.0.2.0 onu bi deniyeceğim ama şu an kafayı imei e taktım
Yanlışlıkla imeiyi sildiniz büyük ihtimal ile
Tekrardan atmanız gerekecek yedek almadı iseniz
Direkt stock romu kurun mi flash ile neden twrp ile ugrasiyorsunuz

Oyla:

ahmet397

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlışlıkla imeiyi sildiniz büyük ihtimal ile
Tekrardan atmanız gerekecek yedek almadı iseniz
Direkt stock romu kurun mi flash ile neden twrp ile ugrasiyorsunuz
1.5 saattir usb driver yüklemeye çalışıyorum cihazı takınca okumuyor veya okuyor içine girmiyor usb hata ayıklamayı ws hepsini denedim ondan pc ile yapamıyorum yardımcı olabilecekseniz memnun olurum imei nasıl gelecek tekrar

Oyla:
Üst Alt