Sohbet Twrp

tamerbaba55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Mi9TPro
Konular
1
Herkeze Selamın aleyküm beyler , iphoneden Xiaomi m9t ye geçiş yaptım cihazım yurt dışı geldiği için yasal uyarı aldım IMEI 120 gün uyarısı geldi buqun teameieverle bağlantı yapılıp imeil değiştirildi herşey tamamdı telefonumu açtım kurulumu yaptım sistem güncellemesi gelmiş yeni bunun için twrp den yapacaksınız demişlerdi nasıl yaparım hiçbir fikrimmbilgim yok yardımcı olurmusunuz şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkür ederim,, saygılar

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Herkeze Selamın aleyküm beyler , iphoneden Xiaomi m9t ye geçiş yaptım cihazım yurt dışı geldiği için yasal uyarı aldım IMEI 120 gün uyarısı geldi buqun teameieverle bağlantı yapılıp imeil değiştirildi herşey tamamdı telefonumu açtım kurulumu yaptım sistem güncellemesi gelmiş yeni bunun için twrp den yapacaksınız demişlerdi nasıl yaparım hiçbir fikrimmbilgim yok yardımcı olurmusunuz şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkür ederim,, saygılar

tamerbaba55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Mi9TPro
Konular
1
Bu arada hoş geldiniz.
Iyi forumlar
Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romları nerden indiriyoruz birde PC üzerindenmi dosyalar bölümüne aktarmasız gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonumun hangi roomda olduğunu nasıl öğrenirim globall kararlı yazıyor sistemde ama

Son düzenleme:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci