Yardım Twrp yüklü cihaza güncelleme geldi

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Cihazım rootlu ve twrp yüklü, sistem üzerinden ekteki güncellme geldi. Yaparsam sıkıntı çıkar mı ya da nasıl yapabilirim? Hayırlı geceler, şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-27-00-52-30-779_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-10-27-00-52-30-779_com.android.updater.jpg
    226,1 KB · Görüntüleme: 37

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Tam rom indirip twrp recovery üzerinden kurmanız lazım sonrasında da magisk'i tekrar flashlarsınız.

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce hiç kurmadım. Stock rom devam etme taraftarıyım. Sanırım önce TWRP'nin tam olarak dosyalarıma erişmesi gerekiyor. TWRP'de dosya adları görünmüyor daha doğrusu uzun, anlamsız harflerle dolu. Bunları yapmam için herhalde TWRP'yi yeniden kurmam ya da TWRP üzerinde cihazı sıfırlamam gerekiyor. Sıfırladıktan sonra magisk'i flashlamam ve ondan sonra romu kurmam lazım doğru mudur?

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Tam romu indiriyorum kurmadan önce twrp den wipe-advanced wipe sadece dalvik art cache/cache yapıp swipe to wipe yapıyorum diğer kutucuklar seçili olmayacak sonra indirdiğim tam romu install ediyorum hiçbir veri kaybetmeden cihaz güncellenmiş oluyor. Ezelden beridir de bu yöntemi uyguluyorum aynısını custom romlar içinde gerçekleştiriyorum.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Başka twrp sürümü kullan dosyalar öyle görünüyorsa ,forumda tek tuşla twrp yükleme var fastboot moda al pcye bağla yükle twrp dosyalar düzelir öyle sonra yeni inen güncellemeyi yükle

Üst Alt