Yardım twrp yükleyemiyorum

acemi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Arkadaşlar daha herhangi bir güncelleme ya da twrp gibi bir şey yapmadım. telefonum otomatik güncellemede almadığı için 7 aydır aldığım gibi duruyordu.
V8.2.3.0.NXKCNEC adında Çin bir romunu telefonun güncelleme kısmından dosya göstererek kurdum. Telefon İngilizce oldu, play store çalışmaz oldu ve bazı sorunlar oldu.
Türkçe olması için twrp ile rom yüklemek istiyorum ama yükleyemedim.
usb driver yükleyemedim sanırım 3-4 farklı driver dosyası indirdim ama içlerinde exe yoktu ama telefonu bilgisayara bağlayınca mi4c yazıyor ve dosya transferi yapabiliyorum. fastboot yapıp adb'yi çalıştırınca aygıt bulunamadı uyarısı veriyor ve telefon şarj ekranına geçiyor.
Ne yapmalıyım?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar daha herhangi bir güncelleme ya da twrp gibi bir şey yapmadım. telefonum otomatik güncellemede almadığı için 7 aydır aldığım gibi duruyordu.
V8.2.3.0.NXKCNEC adında Çin bir romunu telefonun güncelleme kısmından dosya göstererek kurdum. Telefon İngilizce oldu, play store çalışmaz oldu ve bazı sorunlar oldu.
Türkçe olması için twrp ile rom yüklemek istiyorum ama yükleyemedim.
usb driver yükleyemedim sanırım 3-4 farklı driver dosyası indirdim ama içlerinde exe yoktu ama telefonu bilgisayara bağlayınca mi4c yazıyor ve dosya transferi yapabiliyorum. fastboot yapıp adb'yi çalıştırınca aygıt bulunamadı uyarısı veriyor ve telefon şarj ekranına geçiyor.
Ne yapmalıyım?
mi flas kurup bu yazılımı yinede yükle seçeneklerini seçerek gerekli driverleri kursun,twrp recovery yüklerek xiaomi.eu kurup cihazı türkçe yapabilirsiniz forumda twrp recovery ile analtımlar mevcut rehber oalrak oraya göz atabilirsiniz.

Rom

Twrp Recovery

MI flash

Son düzenleme:
Oyla:

acemi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Mi Flash ı da YÜKLEDİM ama adb 'waiting for any device' te kalıyor

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Mi Flash ı da YÜKLEDİM ama adb 'waiting for any device' te kalıyor

linkte verdiğim pdnet indirip kurup deneyin adb yerine MİNİ-SDK indirip recovery dosyasını klasörün içine atın,windows 10 kullanıyorsanız sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakın ayrıca telefonun ayarlarından geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama aktif olsun.

PDANET

MİNİ-SDK

Son düzenleme:
Oyla:

acemi07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Söylediklerinizi yapmaya çalıştım
remote: partition flashing is not allowed hatası verdi
yalnız daha önce telefon fastboot ekranında durmuyordu 15 saniyede şarj ekranına geçiyordu şimdi güç düğmesine basana kadar fastboot ta kalıyor

Oyla:
Üst Alt