Soru Twrp Yüklersem Gelecek Ota Yükelemeleri Alacakmıyım?

elshadaskerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elshad
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.12.0 Global
Telefon Modeli
REDMİ NOTE 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar şimdi TWRP yoluyla REDMİ NOTE 8 v11.0.12.0 dan MİUİ 12 geçersem gelecek güncellemeleri alacakmıyım OTA yoluyla? Yoksa bu işlemi yaparsam güncellemeleri hep TWRP yoluylamı kurmak zorunda kalıcam?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar şimdi TWRP yoluyla REDMİ NOTE 8 v11.0.12.0 dan MİUİ 12 geçersem gelecek güncellemeleri alacakmıyım OTA yoluyla? Yoksa bu işlemi yaparsam güncellemeleri hep TWRP yoluylamı kurmak zorunda kalıcam?

Twrp varsa twrp ile twrp yoksa ota ile güncelleme olur.

Oyla:

İlhnk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Redmi k 30 pro
Konular
2
guncellemeleri denetle diyorsun eğer güncelleme görünüyorsa indirip kurmadan telefonu kapatiyorsun açarken twrp ye geçiyorsun direkt install diyip indirdigin rom u bulup yukluyorsun ardından reboot system diyip telefonu açıyorsun...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Aga guncellemeleri denetle diyorsun eğer güncelleme görünüyorsa indirip kurmadan telefonu kapatiyorsun açarken twrp ye geçiyorsun direkt install diyip indirdigin rom u bulup yukluyorsun ardından reboot system diyip telefonu açıyorsun...

Forum kuralları 2.2

Oyla:

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Tabiki alırsın. Twrp yükledikten sonra twrp'yi tutması için root kurman gerek. OTA güncellemesi geldiği zaman güncellemeyi indir diyorsun. İndirdikten sonra yeniden başlat diyorsun. Ardından twrp ekranı gelecek. Şifre kullanıyorsan gir kendisi otomatik olarak yapıyor. Dikkat edilmesi gereken nokta ise güncelleme aldıktan sonra root ve twrp'nin silinmesi. Güncellemeyi kurduktan sonra tekrar twrp yükleyeceksin. Mi flash yoluyla da sıfırdan kurulum yapabilirsin. Daha sağlıklı olur bence.

Oyla:
Üst Alt