Yardım twrp yüklerken aldigim hata

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
merhaba arkadaşlar bir akrabam 2. el bir note 9 pro almış son gelen güncellemeden sonra ne yapti bilmiyorum ama telefonu sıfırlamış ve önceki sahibinin miui adresi kayitli telefonda önceki sahibinin ne numarasini biliyoruz ne de ulasma imkanimiz var sadece bildigim telefon yurt dışı ve daha önce imei atilmış şuan kendi recovery menüsü var twrp yüklemek istedigimde resimdeki hatayi aliyorum twrp yükleyip ordan
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu linkteki işlemi yapmak istiyorum ama yapamiyorum yardimci olacak arkadaslara şimiden cok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• resim_2021-08-06_221921.png
    resim_2021-08-06_221921.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 13

Untouchable34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 11
Konular
0
bootloader kilidi kapalı o yüzden yükleyemiyorsunuz.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Evet öyle olacak. Eğer borsa ve yabancı banka apilerin olsa idi "fanboylar mısınız servismisiniz nesiniz cevap verin" diye hemde büyük harfle yazıp fırçanı atardın, cantara gelir o lafları yutar, çıt çıkarmadan gerekli yardımı yapardı. Ama senin mi10 telefonun yok bunun için öyle olmayacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha yazmayı unuttum. Hani arkadaş forumumuza "daha işim olmaz silin" demişti ya. Ben unuttum söylemeyi cantara "DAHA BENİMDE FORUMDA İŞİM OLMAZ SİL" zengin değilim bu yüzden ben söyleyince zoruna gider kesin.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Evet öyle olacak. Eğer borsa ve yabancı banka apilerin olsa idi "fanboylar mısınız servismisiniz nesiniz cevap verin" diye hemde büyük harfle yazıp fırçanı atardın, cantara gelir o lafları yutar, çıt çıkarmadan gerekli yardımı yapardı. Ama senin mi10 telefonun yok bunun için öyle olmayacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha yazmayı unuttum. Hani arkadaş forumumuza "daha işim olmaz silin" demişti ya. Ben unuttum söylemeyi cantara "DAHA BENİMDE FORUMDA İŞİM OLMAZ SİL" zengin değilim bu yüzden ben söyleyince zoruna gider kesin.
Belirtmiş olduğunuz mesajın sahibi konu içerisinde size karşı kullanmış olduğu üslup nedeni ile forumdan süresiz uzaklaştırılmisti zaten. O konu içerisinde sizin üslubunuzda ve yazdıklarınıza her hangi bir sorun görülmediği için size cezai yaptırım uygulanmamisti, raporunuz kabul edilmiş ve dolayısı ile bildirim gonderilmemisti.

Tüm yöneticilerimizin yaptıkları işlemler forum kuralları dahilinde ve yine aynı kurallar gereği yapılmaktadır. Bu nedenle "Laf yutma", "zoruna gitme" gibi bir durum takdir edersiniz ki mevcut değil ancak bu üsluba da forumu üzerinde izin verilmesi mümkün değil.

Normal şartlarda bu üslubunuz uyarı cezası gerektiriyor ancak "DAHA BENİMDE FORUMDA İŞİM OLMAZ SİL" ifadenizi hesabınızin kapanma isteği olarak değerlendirmek durumundayız. Bu nedenle uyarı cezasını uygulamadan talebiniz üzerine hesabınızı kapatıyorum.

Üst Alt