Yardım TWRP Yükledikten Sonra Açılmadı

llbaball

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bedo
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Redmi not 8 telefonuma TWRP yükleyip root atmak istedim ama yapmaz olaydım twrp yükledikten sonra telefonum sürekli twrp moduna geçiyor öyle kalıyor system dosyaları garip isimlerle gözüküyor şifreli gibi miui 12 güncellemesini yaptıktan sonra yaptım ama bi daha açamadım yardımcı olur musunuz ?

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
teoriv2-105021-2_large-jpg.114342

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_redminote8 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Tüm sorumluluk size aittir, MiuiTürkiye yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

Cihaz magisk sonrası ya da farklı sebeplerden bootloop olursa twrpye atarsa Twrp install menüsünden bu dosyayı yükleyin

Zip şifresi : miuiturkiye.net
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Twrp yi nasıl yüklediğiniz şuan bilmiyorum ama birde bu konuyu inceleyip denemenizi öneririm .

Oyla:

Yakuplar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 10 T Pro
Meslek
Emniyet Personeli
Konular
15
Aynı durum bende var hocam mi mix 2 cihaz için Hart reset atıp temiz kurulum sonrası twrp yüklemek lazım galiba

Oyla:

llbaball

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bedo
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı durum bende var hocam mi mix 2 cihaz için Hart reset atıp temiz kurulum sonrası twrp yüklemek lazım galiba

evet durum öyle malesef eğer yaptıysanız wipe bölmünden format data yaparak cihazı açabilirsiniz denedim oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yi nasıl yüklediğiniz şuan bilmiyorum ama birde bu konuyu inceleyip denemenizi öneririm .

mac adress değiştirmek istiyordum root atmak gerekiyormuş malesef twrp kurdum ama cihaz bi daha açılmadı reslemeden twrp kurmak mümkün mü ?

Oyla:
Üst Alt