Yardım Twrp yedek ve sürüm düşürme

Fcd378

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Arkadaşlar mi room dan yedek almıştım format data falan yapıp masik rom kurdum hoşuma gitmediği için geri mi room yedek aldığım dosyayı flashladım telefon açılıyor ama yedek alırken ekran şifresi yapmıştım şifremi kabul etmiyor tekrar format data yaptım eski sürüm bir mi room flashlıyorum fastboot modunda kalıyor forumda sürüm düşürme ile biraz araştırma yaptım bulamadım mi flash pro ile fastboot rom flashlasam olur mu yardımcı olur musunuz yedeği geri yüklesem şifreyi nasıl kaldırabilirim?

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Hocam sanki biraz karışık yazmışsınız ben şimdi konuyu açiyim. happy~~ Siz miroom yedeği alırken ekran şifresi kilit kodu vs. vardı. başka roma geçtiniz daha sonra geri dönüp yedeği geri yükle yaptınız kilit kodu istedi eski kodu girdiğiniz de kabul etmedi. Yanlış kilit dedi doğrumu anlamışım. moustache~~

Oyla:

Fcd378

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Hocam sanki biraz karışık yazmışsınız ben şimdi konuyu açiyim. happy~~ Siz miroom yedeği alırken ekran şifresi kilit kodu vs. vardı. başka roma geçtiniz daha sonra geri dönüp yedeği geri yükle yaptınız kilit kodu istedi eski kodu girdiğiniz de kabul etmedi. Yanlış kilit dedi doğrumu anlamışım. moustache~~
Aynen hocam angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eski romu kurdum şuan telefon açılmış şekilde yedek aldığım klasörden sadece datayı geri yüklesem olur mu?

Son düzenleme:
Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aynen hocam angel~~

Eski romu kurdum şuan telefon açılmış şekilde yedek aldığım klasörden sadece datayı geri yüklesem olur mu?
Olur

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Hocam yedeği twrp ile geri yükleyin daha sonra yeniden başla yapın cihaz açılmadan tekrar twrp girin. Dosya Yöneticisi bölümünden sistem dosyalarının bulunduğu yerden parola ile ilgili olan dosyaları silip bu şekilde parolayı baypass etmeniz gerekiyor. Bunun için;

/ Data / system klasörüne gidin. Aşağı kaydırın ve .key uzantılı iki dosyayı bulun. Her ikisini de silin (dosyaya ve ardından �Sil� düğmesine dokunarak). Ardından, locksettings kelimesini içeren tüm dosyaları silin.

• password.key
  • pattern.key
  • locksettings.db
  • locksettings.db-shm
  • locksettings.db-wal

Not: andriod 9 içindir fakat android 10 için dosya veya dizin isimleri farklı olabilir. Kolay gelsin iyi forumlar.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam yedeği twrp ile geri yükleyin daha sonra yeniden başla yapın cihaz açılmadan tekrar twrp girin. Dosya Yöneticisi bölümünden sistem dosyalarının bulunduğu yerden parola ile ilgili olan dosyaları silip bu şekilde parolayı baypass etmeniz gerekiyor. Bunun için;

/ Data / system klasörüne gidin. Aşağı kaydırın ve .key uzantılı iki dosyayı bulun. Her ikisini de silin (dosyaya ve ardından �Sil� düğmesine dokunarak). Ardından, locksettings kelimesini içeren tüm dosyaları silin.

• password.key
  • pattern.key
  • locksettings.db
  • locksettings.db-shm
  • locksettings.db-wal

Not: andriod 9 içindir fakat android 10 için dosya veya dizin isimleri farklı olabilir. Kolay gelsin iyi forumlar.
Teşekkürler hocam emeğinize sağlık

Oyla:

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Rica ederim hocam Android 8 kullanırken çok uğraşmıştım aynı sorunla. Yardımcı olduysam ne mutlu bana 8-|

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Rica ederim hocam Android 8 kullanırken çok uğraşmıştım aynı sorunla. Yardımcı olduysam ne mutlu bana 8-|
.key uzantılı 2 dosyayı bulamadım hocam ama diğerlerini buldum sildim ve açıldı tekrardan çok teşekkürler

Oyla:
Üst Alt