Soru TWRP varken ayarlardan sıfırlama

ramazankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.5.0
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba cihazım redmi Note 9S cihazımda sadece twrp yüklü root vs yok cihazı satmak istiyorum ayarlardan sifirlarsam bir sorun olur mu illa twrp den mi sifirlamam gerekiyor twrp gitmesi felan sorun değil satacağım için sifirlamam lazım ayarlardan sifirlamamda bir sorun olur mu

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Ayarlardan sifirlarsaniz cihaz büyük ihtimalle bootlop a düşecektir twrp ile format data yapmanız ueterli ve sorunsuz olur

Oyla:

ramazankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlardan sifirlarsaniz cihaz büyük ihtimalle bootlop a düşecektir twrp ile format data yapmanız ueterli ve sorunsuz olur
Peki hocam bunları hiç yapmasak tüm uygulamalardaki hesaplardan çıkış yapıp uygulamaları silip ayarlardan hesaplardan felan çıkış yapsak öyle cihazı teslim etsek sizce sağlıklı bir yontem mi? Biliyorsunuz Note 9S sıkıntılı bir cihaz şimdi açılış logosunda kalır diye korkuyorum önceden başıma geldi persist flashlamıştım format data yapsam yine aynı olacak diye korkuyorum

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Peki hocam bunları hiç yapmasak tüm uygulamalardaki hesaplardan çıkış yapıp uygulamaları silip ayarlardan hesaplardan felan çıkış yapsak öyle cihazı teslim etsek sizce sağlıklı bir yontem mi? Biliyorsunuz Note 9S sıkıntılı bir cihaz şimdi açılış logosunda kalır diye korkuyorum önceden başıma geldi persist flashlamıştım format data yapsam yine aynı olacak diye korkuyorum
Bu işlerden anlamıyorsaniz o şekilde yapabilirsiniz ama iyicene her veriyi hesabı silmeniz gerekir

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Her ne yaparsanız yapın Mi Cloude hesabından ve tüm tanımlı hesaplardan da çıkış yapmanız gerekiyor, aksi halde satın alana saç baş yoldurursunuz.

Oyla:

ramazankaraca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
REDMİ NOTE 9S
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her ne yaparsanız yapın Mi Cloude hesabından ve tüm tanımlı hesaplardan da çıkış yapmanız gerekiyor, aksi halde satın alana saç baş yoldurursunuz.
Miui hesabı hiç giriş yapmadım zaten 2 tane mail hesabı bir de sosyal medya hesaplarım var başka da hiç bişey yok

Oyla:
Üst Alt