Soru TWRP üzerinden emoji Yükledim camera çöktü yardım

tarlaci70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 T
Konular
6
Twrp üzerinden emoji mi9 t dosyası yükledim camera sürekli durduruldu hatası alıyorum . global kararlı sürüm kullanıyorum eu sürüme geçeceğim direk twrp üzerinden kuracağım telefonumda çökme olurmu ilk defa rom atıcam nelere dikkat etmeliyim yardımınız için şimdiden teşekkürler

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Twrp üzerinden emoji mi9 t dosyası yükledim camera sürekli durduruldu hatası alıyorum . global kararlı sürüm kullanıyorum eu sürüme geçeceğim direk twrp üzerinden kuracağım telefonumda çökme olurmu ilk defa rom atıcam nelere dikkat etmeliyim yardımınız için şimdiden teşekkürler
Twrpden vipe işlemi yapmanız gerekir. Yapmadığınız taktirde sorunlar ile karşılaşırsınız. Vipe bölümünden dalvik cache sistem ve datayı silin. Geri dönüp install bölümünden romu sevip yüleme yapınız. İşlem bittikten sonra dalvik temizleyip reboot edin. İşlem yapmadan önce backup bölümünden full yedek alın. Oluşabilecek sorunrda yedeği tekrar yükleyerek eski haline dönebilir siniz.
Not : cihazı bul ve ekran kilidi acıksa kapatın.

tarlaci70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 T
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Twrpden vipe işlemi yapmanız gerekir. Yapmadığınız taktirde sorunlar ile karşılaşırsınız. Vipe bölümünden dalvik cache sistem ve datayı silin. Geri dönüp install bölümünden romu sevip yüleme yapınız. İşlem bittikten sonra dalvik temizleyip reboot edin. İşlem yapmadan önce backup bölümünden full yedek alın. Oluşabilecek sorunrda yedeği tekrar yükleyerek eski haline dönebilir siniz.
Not : cihazı bul ve ekran kilidi acıksa kapatın.
aldıgım yedeği pcye aktarmama gerek varmı yokmu peki

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
aldıgım yedeği pcye aktarmama gerek varmı yokmu peki
Aktarmazsanız telefonun içeriği silinebilir veya silineceğinden tüm verilerinizi kaybedersiniz.
Nasıl bir işlem yapıyorsanız yapın, mutlaka verileriniz hep güncel olsun.

Üst Alt