Soru Twrp Sorunu

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Twrp ile magisk i flaşladıktan sonra yeniden başlatıyorum sürekli twrp ekranına atıyor beni nasıl halledebilirim bunu?

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Stock rom flashladnzmı?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Hocam stock romu indirdim fakat linkte mi sorun bilmiyorum script hatası veriyor flash dosyası seçtiğimde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam flash atarken yanlışlıkla lock seçmişim hemen kabloyu çıkardım şimdi ise sürekli fastboot moduna alıyor sanırım zamanında müdahale etmişim işlemin en başında kabloyu hemen çıkardım şimdi normal save data ile açıldı hiç bişi olmmaış gibi fakat şebekem yok

Son düzenleme:
Oyla:

Sad Alien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murad
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
3
Hocam stock romu indirdim fakat linkte mi sorun bilmiyorum script hatası veriyor flash dosyası seçtiğimde

hocam flash atarken yanlışlıkla lock seçmişim hemen kabloyu çıkardım şimdi ise sürekli fastboot moduna alıyor sanırım zamanında müdahale etmişim işlemin en başında kabloyu hemen çıkardım şimdi normal save data ile açıldı hiç bişi olmmaış gibi fakat şebekem yok
Clean all ile temiz kurulum yapın düzelecektir

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
sistemi baya bir çökertmişsiniz gibi duruyor. sakince son sürüm global romu clean all seçeneğini seçerek yükleyin

Oyla:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
sistemi baya bir çökertmişsiniz gibi duruyor. sakince son sürüm global romu clean all seçeneğini seçerek yükleyin
Save ile geri dönüyorum sorunsuz ama problem şu ben magisk 20.4 ü twrp ile yüklediğimde miui yazısında kalıyor hep ben de geri rom atmak zorumda kalıyorum

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
magisk root değil ama eu beta rom güncellemesi yaptım , aynı şekilde twrp ekranına atıyor . yenisinde sıkıntı vardır diye öncekini flaşladım yine aynı şekil oluyor . reboot system diyorum yine twrp ye dönüyor . ne yapmalıyım?

Oyla:

Sabertooth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sadi
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Daha once baska konuya yazmistim buraya da yaziyim. Benim sorunum bu sekilde cozuldu umarim sizde de ise yarar.

Magisk flashlayinca boot ekraninda kaliyordu telefon. Sonunda cozumunu buldum. Once burdaki twrp'yi flashlayin. Daha sonra twrp uzerinden burdaki orjinal Magisk'i flashlayin. Telefon sorunsuz bir sekilde aciliyor. DFE bende ise yaramamisti, umarim bu yazdigim sizde ise yarar

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Hocam bende magisk root yüklü olmadığı için flaşlamadım , şuan telefon açılmadan da bunları yükleyip flaşlayamıyorum çünkü pc üzerinden yapmayı bilmiyorum açıkcası.

hocam bende twrp 3.3.1..... sizin attığınız twrp 3.4.0.1 i indiriyorum . şuan twrp ekranındayken telefon nasıl dahili hafızaya atabilirim ?

yeni sürümü hafızaya atıp twrp güncellemeye girdim yaptım fastboot ekranına attı şimdi...

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt