Yardım twrp sonrası sorun

alacity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
xiaomi redmi7
Meslek
Kaptan
Konular
18
iyi forumlar cihazın bl kilidini actım ve twrp yukledım ardından 4 tane wipe yapıp eu romu yukledım sorunsuz yuklendı ama sonrasında reboot yapınca sureklı twrp ekranı gelıoyor ınternal storage 0 mb olarak gozukuyor ne yapmam lazım lütfwn yardım edin

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
138
iyi forumlar cihazın bl kilidini actım ve twrp yukledım ardından 4 tane wipe yapıp eu romu yukledım sorunsuz yuklendı ama sonrasında reboot yapınca sureklı twrp ekranı gelıoyor ınternal storage 0 mb olarak gozukuyor ne yapmam lazım lütfwn yardım edin
Önce format data yapıp reboot kısmından recovery seçiyorsunuz sonrasında twrp tekrar açıldıktan sonra 4 wipe yapıp romu yükleyin 0 MB sorunu bendede var çözemedim hala

alacity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
xiaomi redmi7
Meslek
Kaptan
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önce format data yapıp reboot kısmından recovery seçiyorsunuz sonrasında twrp tekrar açıldıktan sonra 4 wipe yapıp romu yükleyin 0 MB sorunu bendede var çözemedim hala
hocam hafıza kartım yok romu nasıl atacagım atamıyorum

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
138
hocam hafıza kartım yok romu nasıl atacagım atamıyorum
Bilgisayar varsa romu bilgisayara indirin sonra telefonda dediğim işlemleri yapın yaptıktan sonra bilgisayardan romu telefonun depolanmasına atıp yükleyin

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180

En başta 4 wipe'den sonra reboot recovery yapın sonrasında formay data yapın ve tekrar reboot recovery yapın bu aşamada da 5.Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt'i yükleyin ve tekrar reboot recovery yapıpn romu açmadan format data yapın cihazınız açılacaktır.

NOT: Size kolaylık olsun diye aşagıda 5.Disable_Dm-Verity_ForceEncryp scriptini ekledim. Her rom yüklemenizde aynı yöntemi uygulayın.
Uyarı: Bu script'i kullanmazsanız twrp şifrelene biliyor.

Ekli dosyalar

• 5.Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt.zip
    3,4 MB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
Üst Alt