Yardım Twrp sonrası internal storage'içinin boş olması

yenihesap1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
safak
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
WRP'den Wipe yaptım. Dalvik ART Cache, Cache, Data ve System işaretleyip Wipe yaptım. Sonrasında format data yapıp, Reboot > Recovery yaptım,
Bilgisayara usb ile bağlayıp, MIUI 12 - Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları bu linkden indirdiğim zip dosyasını attım,
Twrp üzerinden install'a girdiğimde internal storage da hiçbir dosya yok, bomboş (Up A Level) var ve altı boş... ne attığım zip dosyası var nede kendi oluşturduğu boş klasör..
Nasıl çözebilirim

Çaresizlikten defalarca Reboot > Recovery yaptım.. Belki 20defadab fazladır, şu anda gördü..

Son düzenleme:

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Selam
Forumda mevcut.
istediğin surumu tgz uzantılı fastboot rom bul,
mi flashla guvenle çözersin.
Tavsiyem temiz kurulum yapman.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
WRP'den Wipe yaptım. Dalvik ART Cache, Cache, Data ve System işaretleyip Wipe yaptım. Sonrasında format data yapıp, Reboot > Recovery yaptım,
Bilgisayara usb ile bağlayıp, MIUI 12 - Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları bu linkden indirdiğim zip dosyasını attım,
Twrp üzerinden install'a girdiğimde internal storage da hiçbir dosya yok, bomboş (Up A Level) var ve altı boş... ne attığım zip dosyası var nede kendi oluşturduğu boş klasör..
Nasıl çözebilirim

Çaresizlikten defalarca Reboot > Recovery yaptım.. Belki 20defadab fazladır, şu anda gördü..
ilk olarak format data yapmanız gerekir. Ardından reboot recovery ve cihaza romu atarsınız. rom attıktan sonra bölümleri silmeniz gerekir aksi taktirde romu cihaza atamzasınız. yukarda arkadaşın dedği gibi mi flash ile fastboot rom atıp tekrar twrp kurarsanız sorun çözülür.

Oyla:

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Nasıl çözebilirim

hocam ben de rom atarken her şeyi sildim, bir sürü kurcaladım. Cihaz fastboot'a düştü, tekrar cmd ile twrp attım, Kablo ile pc'ye bağlayınca internal storage boş yani hiçbir veri bilgisi görünmüyordu ve pc'den internal storage'e dosya atamıyordum. TWRP menüsünden Wipe>Format Data yaptım ardından reboot system deyince kendine geldi. Cihaz Mi 8 SE bu arada.

Oyla:
Üst Alt