Çözüldü TWRP sonrası açılış ekranı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
Gcam yüklemek için cihazımın bootloader kilidini açıp, twrp kurdum. TWRP kurulumu sonrasında telefon TWRP menüsüne giriyor ama telefonu açmaya çalıştığımda mi ekranında kalıyor açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Gcam yüklemek için cihazımın bootloader kilidini açıp, twrp kurdum. TWRP kurulumu sonrasında telefon TWRP menüsüne giriyor ama telefonu açmaya çalıştığımda mi ekranında kalıyor açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

Twrpden önceki romu temizlik yapmadan kurun Yes~~

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
global rom yüklüydü. sanırım en son versiyonu indirip kurabilirim değil mi? Mi Flash Tools ile kurulacak sanırım?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Bazı cihazlarda twrp kurulumu boot ekranını değiştiriyor. Daha önceki romunuzun boot.img dosyasını kurabilirsiniz. Bu seferde twrp kararsız çalışacaktır. Bu sebeple twrp kurdugunuz takdirde çoğunlukla yeni rom kurulumu gerekir. Global rom yüklüyse recovery üzerinden yüklenebilen sürümü indirip twrp üzerinden kuralım hocam. Mi flashla kurarsanız twrp gidecektir.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
global rom yüklüydü. sanırım en son versiyonu indirip kurabilirim değil mi? Mi Flash Tools ile kurulacak sanırım?
Mi flash ile kurarsan yine twrp gider. mi eu sitesine gir orada telefon modeline göre zip dosyasını indirip. Twrp den kuracan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu anda twrp varsa , wipe gir. Advanced wipe den data cache dalvik system işaretle aşağıdan çubuğu kaydır siler. Sonra install e gel ve bu zip i yükle.

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
Bazı cihazlarda twrp kurulumu boot ekranını değiştiriyor. Daha önceki romunuzun boot.img dosyasını kurabilirsiniz. Bu seferde twrp kararsız çalışacaktır. Bu sebeple twrp kurdugunuz takdirde çoğunlukla yeni rom kurulumu gerekir. Global rom yüklüyse recovery üzerinden yüklenebilen sürümü indirip twrp üzerinden kuralım hocam. Mi flashla kurarsanız twrp gidecektir.
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. TWRP üzerinden kurulum yapmam için bana yol gösterebilecek bir konu başlığı var mı? İlk defa denedim bu işlemleri ve korktuğum başıma geldi. :)

Mi flash ile kurarsan yine twrp gider. mi eu sitesine gir orada telefon modeline göre zip dosyasını indirip. Twrp den kuracan

Şu anda twrp varsa , wipe gir. Advanced wipe den data cache dalvik system işaretle aşağıdan çubuğu kaydır siler. Sonra install e gel ve bu zip i yükle.

Recovery indirme bağlantısı ;

üstteki linki yüklemeyecek miyim?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. TWRP üzerinden kurulum yapmam için bana yol gösterebilecek bir konu başlığı var mı? İlk defa denedim bu işlemleri ve korktuğum başıma geldi. :)

Recovery indirme bağlantısı ;

üstteki linki yüklemeyecek miyim?

Evet hocam bunu indirip, cihazı twrp ile açıcaz, sonra romu cihaz hafızasına atacağız. Twrp ana ekrandan sol üst install menüsüne girip romu seçip kuracağız.

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
Hocam çok teşekkürler. Dosyayı indiriyorum, kurulum yaptıktan sonra başlığa sorunumun çözümü ile ilgili durumu yazacağım.

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
Ironsides hocam sağ olsun sorunu çözdüm. Hatta RevOS roma geçtim gereksiz uygulamalar gitti ve daha stabil bir cihaz haline geldin. Başlık kapatılabilir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Ironsides hocam sağ olsun sorunu çözdüm. Hatta RevOS roma geçtim gereksiz uygulamalar gitti ve daha stabil bir cihaz haline geldin. Başlık kapatılabilir.

Çok iyi hocam sevindim. Güle güle kullanın.

İsteğiniz üzre konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt