Yardım Twrp soft brick

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.5 TMOCNXM
Telefon Modeli
Resmi niye 12 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
S.a değerli forum üyeleri. Clhazım redmi note 12 pro 5g cihaza twrp den herhangibir şey yükleyince cihaz soft brick oluyor root atıyorum fastbootda kalıyor fastbootdan boot.img flashlıyorum açılmıyor yine fastboota atıyo illa bir daha rom yüklemem gerek bu neden oluyor twrp offical olmadığındanmı cevap verirseniz sevinirim
Twrp yi bırakıyorum buraya
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
S.a değerli forum üyeleri. Clhazım redmi note 12 pro 5g cihaza twrp den herhangibir şey yükleyince cihaz soft brick oluyor root atıyorum fastbootda kalıyor fastbootdan boot.img flashlıyorum açılmıyor yine fastboota atıyo illa bir daha rom yüklemem gerek bu neden oluyor twrp offical olmadığındanmı cevap verirseniz sevinirim
Twrp yi bırakıyorum buraya
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
romunu değiştir hocam ben de smomıxm a12 global rom vardı EEA a13(free) roma geçtim aynı cihaz twrp denemedim ama boot.img ile başarılı root attım istersen rom linki atabilirim

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
romunu değiştir hocam ben de smomıxm a12 global rom vardı EEA a13(free) roma geçtim aynı cihaz twrp denemedim ama boot.img ile başarılı root attım istersen rom linki atabilirim
hocam zaten rootu twrpyle yapamadığımdan bende boot.img pacth leyerek yapmıştım ama twrp ile hiçbir şey yapamıyorum ne yaparsam cihaz brick oluyor

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
hocam zaten rootu twrpyle yapamadığımdan bende boot.img pacth leyerek yapmıştım ama twrp ile hiçbir şey yapamıyorum ne yaparsam cihaz brick oluyor
hocam ben şuanda mevcut romumda twrp yi deneyeyim hata almazsam dilersen sende bu roma geçersin

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
tmmdr hocam teşekkürler
A13 de twrp sıkıntılı hocam slot a seçmeden cihaz açılmıyor cihazı zar zor açtım illa twrp istiyorsan bence a12 ye geç veya official twrp yi bekle

ek bilgi : dün cihazımın romu çöktü ve a13 twrp üzerinden attığım bütün romlar hatalı yüklendi bazen cihaz açılmadı bazen your device is corrupted yazdı bazense açıldı ama bluetooth ve wifi çalışmıyordu mi flash ile düzelttim a13 twrp tavsiye etmem a12 de iken çok daha rahattım twrp konusunda

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A13 de twrp sıkıntılı hocam slot a seçmeden cihaz açılmıyor cihazı zar zor açtım illa twrp istiyorsan bence a12 ye geç veya official twrp yi bekle

ek bilgi : dün cihazımın romu çöktü ve a13 twrp üzerinden attığım bütün romlar hatalı yüklendi bazen cihaz açılmadı bazen your device is corrupted yazdı bazense açıldı ama bluetooth ve wifi çalışmıyordu mi flash ile düzelttim a13 twrp tavsiye etmem a12 de iken çok daha rahattım twrp konusunda

ewt hocam o zaman anlaşılan twrp de sıkıntı var yapacak bir şey yok yinede denediğiniz için teşekkürler😊

Oyla:
Üst Alt