Yardım Twrp silme olayı var mı acaba ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Rehber - Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root bunu yükledim de silmek istiyorum mümkün mü acaba ?

Çünkü hiç bir romu kurmuyor hata veriyor.
twrp yi silmek degil de degiştirebilirsiniz orjinal rom içinde bulunan recovery.img dosyasını fastboottan flashlarsanız yani twrp yükler gibi yüklerseniz orjinal recovery e dönüş yapmış olursunuz bir nevi silmiş olursunuz ama cihazın açıldıgından emin olun rom silip recovery de silerseniz kücük bir sorun olabilir

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
twrp yi silmek degil de degiştirebilirsiniz orjinal rom içinde bulunan recovery.img dosyasını fastboottan flashlarsanız yani twrp yükler gibi yüklerseniz orjinal recovery e dönüş yapmış olursunuz bir nevi silmiş olursunuz ama cihazın açıldıgından emin olun rom silip recovery de silerseniz kücük bir sorun olabilir
bootloader açmıştım rom kuramayınca format data yaptım mecbur. Geliştirici seçeneklerinden bakınca bootloader kapalı görünüyor. Ama mi flash tool ile pcden açmaya çalıştım kilit zaten açık diyor ne yapmam lazım

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Pek küçük bir sorun olacağını zannetmiyorum.Full wipe yapsanız bile twrp veya herhangi bir custom recovery,lk(little kernel yani bu fastboot menüsü)veya preloader i falan silmeye izin vermez.Bu yüzden sıkıntı oluşmaz fakat ki recovery,adı üstünde kurtarma menüsüdür.Hatalı kurarsanız cihaz brick olur,silerseniz brick olur.

Oyla:

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Rehber - Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root bunu yükledim de silmek istiyorum mümkün mü acaba ?

Çünkü hiç bir romu kurmuyor hata veriyor.
Hocam twrp yi silmek istiyorsanız mi flasdan romu flashlayın twrp kalkar.

bootloader açmıştım rom kuramayınca format data yaptım mecbur. Geliştirici seçeneklerinden bakınca bootloader kapalı görünüyor. Ama mi flash tool ile pcden açmaya çalıştım kilit zaten açık diyor ne yapmam lazım
Telefonu kapatıp yeniden açın açılırken orta üstte kilit açma işareti varsa bl kilidi açıktır.

Oyla:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam twrp yi silmek istiyorsanız mi flasdan romu flashlayın twrp kalkar.

Telefonu kapatıp yeniden açın açılırken orta üstte kilit açma işareti varsa bl kilidi açıktır.
Tamam reis öğrendik onu sağol yinede.

Oyla:

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
Kurdugun twrpde zaten advanced bolumunde restore stock recovery bolumu olması gerekiyordu denedinmi ?

Oyla:
Üst Alt