Rom Twrp Rom yükleyemiyorum

dirtydudesp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpay.t
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba telefonum mi6x. Şu romu yükledikten sonra China V11.0.6.0.PDCCNXM telefonun TWRP si kaldırıldı. Telefonun Usb debuggingi açıyorum adb ile twrp yüklüyorum ama şifre istiyor. Telefon sıfırlandır hiçbir şifresi yok ama şifre istiyor ve telefonu açıp kapadığımda TWRP siliniyor. ADB ile bağladığımda listemde gözükmüyor pushlayamıyorum.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar merhaba telefonum mi6x. Şu romu yükledikten sonra China V11.0.6.0.PDCCNXM telefonun TWRP si kaldırıldı. Telefonun Usb debuggingi açıyorum adb ile twrp yüklüyorum ama şifre istiyor. Telefon sıfırlandır hiçbir şifresi yok ama şifre istiyor ve telefonu açıp kapadığımda TWRP siliniyor. ADB ile bağladığımda listemde gözükmüyor pushlayamıyorum.
Farklı bir twrp deneyiniz

dirtydudesp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpay.t
Cihazım
Mi6
Konular
1
Yeniden rom yükleyin ardından hemen format data yapın ya da tam tersini yapın önce format data sonra romu yükleyin
rom yükleyemiyorum hocam twrp şifreli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeniden rom yükleyin ardından hemen format data yapın ya da tam tersini yapın önce format data sonra romu yükleyin
hocam stock rom kurdum başlıktaki ondan sonra geri dönüş yapamıyorum custom roma

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
rom yükleyemiyorum hocam twrp şifreli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam stock rom kurdum başlıktaki ondan sonra geri dönüş yapamıyorum custom roma
Mi flash ile fastboot romu kurun twrp kalkması gerekiyor sonra yeniden twrp kurun

canakay

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Astsubay
Konular
14
Twrp yerine orange fox kullan şahsen daha iyi ve güzel buluyorum. Bende twrp silinme sorunu yaşamıştım. Ek olarak şifre istiyorsa demek ki reset yapamıyorsundur. Usb hata ayıklama açmadan da recovery mod üzerinden orange fox yükleyebilirsin. Usb hata ayıklamanın revovery mode ile alakası yoktur. Telefonuna recovery modda orange fox yükle ve oradan format data yapıp wipe cache wipe data yap sorunun çözülecektir. Son olarak miui 13 eu bütün miui romlardan çok daha stabil ve hızlı hepsimin test skorlarına baktım

Üst Alt