Yardım Twrp recovery ye girerken fazla sarj tuketimi

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Selam Aleyküm arkadaşlar. Benim telefonum twrp e giriş yaparken 10% dan fazla sarj tüketiyor sonra root atip telefon acilan kadarda 10% dan fazla sarjim gidiyor yani telefonu twrp ye alip root atip telefon acilana kadar 20-25 % şarjım gidiyor bu normalmi? Eskiden boyle değildir telefon normal kullaniminda batarya normal tuketiliyor ama Twrp de farklı

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Selam Aleyküm arkadaşlar. Benim telefonum twrp e giriş yaparken 10% dan fazla sarj tüketiyor sonra root atip telefon acilan kadarda 10% dan fazla sarjim gidiyor yani telefonu twrp ye alip root atip telefon acilana kadar 20-25 % şarjım gidiyor bu normalmi? Eskiden boyle değildir telefon normal kullaniminda batarya normal tuketiliyor ama Twrp de farklı

Eğer miui10da iseniz bu sorun ben dahil bir çok arkadaşta oluyor twrp de bir anda %20 yakın düşüşler oluyor. Daha önce Telegram da görmüştüm bu sorunları yaşayan bir çok arkadaş vardı düzelir inşallah diyelim

MI 5s Miui10 8.7.19 Global

Oyla:

son1nefes

FUAT
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FUAT
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
Elektronik Teknikeri
Konular
4
Aynı sorun bende de var beta miui10 kullanıyorum güncelleme gelince yükle diyorum recovery bölümünde yükleme süresi 2 dk olsa bile %20 şarj gidiyor. Birde son zamanlarda güncelleme boyutu 50 mb olsa bile indirip yükle diyince recovery bölümünde yüklemeye geçmiyor. Telefonu tekrar başlatıyorum romu tekrar indiriyor 1.4 gb felan boyutu. 1.4 gb indirip yükleyince yapıyor güncellemeyi.

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Bende suan duzeldi gibi. xiaomi.eu 8.7.19 dayim 56 % vardı recovery girdim 55 % kaldı

Oyla:

maga93

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
31
Twrp recovery ile yapmıyor officall küçük boyutlu güncellemeleri
Aynı sorun bende de var beta miui10 kullanıyorum güncelleme gelince yükle diyorum recovery bölümünde yükleme süresi 2 dk olsa bile %20 şarj gidiyor. Birde son zamanlarda güncelleme boyutu 50 mb olsa bile indirip yükle diyince recovery bölümünde yüklemeye geçmiyor. Telefonu tekrar başlatıyorum romu tekrar indiriyor 1.4 gb felan boyutu. 1.4 gb indirip yükleyince yapıyor güncellemeyi.

Oyla:

Seyfullah1946

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 5+
Konular
14

Android 8 ve altı ile alakalı olduğunu düşünüyorum bendefe aynı

Oyla:
Üst Alt