Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Team Win Recovery Project [TWRP]•[UNOFFİCİAL]

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resmi olmayan yani bir geliştirici tarafından yapılan twrp dir.
NOT : Stabil ve Resmi sürüm olmadığı için hatalar olabilir. Redmi Note 6 Pro içindir.

UNLOCKED ihtiyacınız var. Yani Cihazın Bootladeri açılmış olmalı..
1. Dosyayı indirin.
2. Bilgisayarda masaüstüne çıkarın
3. USB hata ayıklaması açık olsun. Telefonu fastboot moda alın. Ve telefonu bilgisayara bağlayın usb kabloyla.
4. İndirdiğiniz dosyanın içindeki
INSTALL.bat tıklayın ve twrp yüklenecek.

Not: Bu Konu Güncellenmiştir. Yeni Twrp eklenmiştir. Konuya gitmek için Tıkla

Son düzenleme:

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Arkadaslar bu yolla yapan oldumu yada rootlayan sorun cikiyormu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostlar bir sorum daha olacak bende miui 10 yuklu bu aksam kilit saatim dolacak bu iolu denerken bir sknti cikarsa mi flash la fastboot tan miui 9 a dusurebilirmiyim sorunsuz

Son düzenleme:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Arkadaslar bu yolla yapan oldumu yada rootlayan sorun cikiyormu?

Dostlar bir sorum daha olacak bende miui 10 yuklu bu aksam kilit saatim dolacak bu iolu denerken bir sknti cikarsa mi flash la fastboot tan miui 9 a dusurebilirmiyim sorunsuz
Bende merak ediyorum

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Henüz denemedim bootladerin açılmasını bekliyorum bende. Cihaz ilk romuyla beraber antirolbackli çıkıyor, cmd ekranından kontrol edildiğinde Anti 4 ibaresini görebilirsiniz. Anti 4 den anti 3 romuna düşürdüğünüz de cihaz brick olur sadece ki Anti 3 romu bu cihazda yok. miui 9 düşebilir, ama en garantisi her zaman güncel olan yazılımı kullanmaktir.

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
bootloader kilidi acildi twrp yi denedim olmuyor bir seferlegine oluyor tekrardan baslatildiginda stok recovery e donuyor bende tekrardan bir seferligine twrp den boot ettim ve magisk i kurdum yeniden baslattigimda tam yetki olmadi uzerine fabrika ayarlarina dondum yeniden basladiginda magiski baslattim butun guncellemere izin vsrdim (magisk 17.4) be rootlandi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-18-22-27-52-520_com.joeykrim.rootcheck.png
    Screenshot_2018-11-18-22-27-52-520_com.joeykrim.rootcheck.png
    222,1 KB · Görüntüleme: 32

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
bootloader kilidi acildi twrp yi denedim olmuyor bir seferlegine oluyor tekrardan baslatildiginda stok recovery e donuyor bende tekrardan bir seferligine twrp den boot ettim ve magisk i kurdum yeniden baslattigimda tam yetki olmadi uzerine fabrika ayarlarina dondum yeniden basladiginda magiski baslattim butun guncellemere izin vsrdim (magisk 17.4) be rootlandi
Bilgi için teşekkürler, konuda da belirttiğim gibi hatalar olabilir resmi stabil bir Recovery değil.
Diğer açtığım TWRP konularındaki Recoveryleri de deneyebilirsiniz.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
La
Lazy flasher flaslamayi denediniz mi?

Bootloop ile karşı karşıya kalmaktan çekiniyorum. Kilidi açmışken custom recovery yükleyesim var happy~~

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
elimdeki telefonda miui 10 var ve bl kilidi açık
1.linkte verilen twrp dosyasını indir
2.adb ve fastboot driverleri yüklü olsun
3.cihazı fastbootta aç her ihtimale karşı cihazı görüyormu diye cmd ekranında fastboot devices yaz
4.linkten inen dosyanı çıkarıp içindeki install.bat a tıkla kendi yapıyor zaten YALNIZ... (dosyanın içinden çıkan recovery.img ve yanında magisk.zip( dosyasını bi yerden indirin) ve sd karta atın çünki kendi hafızasını görmüyor sadece sd kartı görüyor (otg yi denemedim)
5.twrp recovery de açıldıktan sonra gelen ekranda 1. cancel deyin 2.swipe to allow modification
6. artık malum ekrandasınız burdan sd kartın içindeki recovery.img yi tekrardan flaslayın ama select storage den sd kartı seçmeyi unutmayın
7. recovery.img tekrardan flasşladıktan sonra yeniden recovery de başlatın
8 . eğer yeniden twrp de başlarsa olmuş demektir
9. son olarak twrp açıldığında magisk.zip i flaşlarsınız. sonrası yeniden başlat

sorumluluk kabul etmem ona göre. ben yaptım oldu.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
elimdeki telefonda miui 10 var ve bl kilidi açık
1.linkte verilen twrp dosyasını indir
2.adb ve fastboot driverleri yüklü olsun
3.cihazı fastbootta aç her ihtimale karşı cihazı görüyormu diye cmd ekranında fastboot devices yaz
4.linkten inen dosyanı çıkarıp içindeki install.bat a tıkla kendi yapıyor zaten YALNIZ... (dosyanın içinden çıkan recovery.img ve yanında magisk.zip( dosyasını bi yerden indirin) ve sd karta atın çünki kendi hafızasını görmüyor sadece sd kartı görüyor (otg yi denemedim)
5.twrp recovery de açıldıktan sonra gelen ekranda 1. cancel deyin 2.swipe to allow modification
6. artık malum ekrandasınız burdan sd kartın içindeki recovery.img yi tekrardan flaslayın ama select storage den sd kartı seçmeyi unutmayın
7. recovery.img tekrardan flasşladıktan sonra yeniden recovery de başlatın
8 . eğer yeniden twrp de başlarsa olmuş demektir
9. son olarak twrp açıldığında magisk.zip i flaşlarsınız. sonrası yeniden başlat

sorumluluk kabul etmem ona göre. ben yaptım oldu.
Anlatim icin teşekkürler,

devletman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Yalnız bişey soracağım xda da note 6 pro ile alakalı derme çatma bir sayfa açıldı acaba diyorum ki desteksiz mi kalacağız eğer öyleyse cihazdan heme soğurum. yok daha ilk zamanlar hepsi gelir derseniz o zaman olur

ne düşünüyorsunuz bu konula alakalı ?

Üst Alt