Soru twrp modundan çıkamıyorum

cvrex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
batuhan
Cihazım
5 plus
Konular
2
arkadaslar merhaba ailemden birisi redmi 5 plus kullanıyor cihazın ekran şifresini unutmuş twrp yükledim sıkıntısız bi şekilde ekran şifresini kaldırdım fakat şu an twrp modundan bi türlü çıkamıyorum stock recovery img i bulup denedim fastboot ekranıda geldi daha sonra açmayı denediğimde tekrardan twrp ekranı geliyor twrp ekranından nasıl kurtulurum Mİ Flash Tool uda denedim fakat usb debbuging modu açık değil yani Mİ Flash Tool romda yükleyemiyorum bana napmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz
başka stock recovery varsa veya romda olabilir güvendiğiniz link varsa yollayabilir misiniz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
arkadaslar merhaba ailemden birisi redmi 5 plus kullanıyor cihazın ekran şifresini unutmuş twrp yükledim sıkıntısız bi şekilde ekran şifresini kaldırdım fakat şu an twrp modundan bi türlü çıkamıyorum stock recovery img i bulup denedim fastboot ekranıda geldi daha sonra açmayı denediğimde tekrardan twrp ekranı geliyor twrp ekranından nasıl kurtulurum Mİ Flash Tool uda denedim fakat usb debbuging modu açık değil yani Mİ Flash Tool romda yükleyemiyorum bana napmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz
başka stock recovery varsa veya romda olabilir güvendiğiniz link varsa yollayabilir misiniz
romda sorun olmuş kullandığınız romu cihaza indirip twrp ile 3 wipe yapıp kurun cihaz açılır...

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Yukarıdaki mesajda yazıldığı gibi recovery rom indirirek twrpden rom atabilirsiniz. Ayrıca mi flash tan rom atarken USB hata ayıklama kapalı ikende rom atabilirsiniz. Mi flastan rom atarken fastboot rom yani tgz uzantılı rom yüklemeniz gerekiyor.

Oyla:

cvrex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
batuhan
Cihazım
5 plus
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yukarıdaki mesajda yazıldığı gibi recovery rom indirirek twrpden rom atabilirsiniz. Ayrıca mi flash tan rom atarken USB hata ayıklama kapalı ikende rom atabilirsiniz. Mi flastan rom atarken fastboot rom yani tgz uzantılı rom yüklemeniz gerekiyor.
Mi flastan rom atarken bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 53
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam öncelikle her yolu deneyip işin içinden çıkılmaz hale gelmeden önce cihaza fastboot modunda twrp flaşlayın lütfen adım adım ilerleyelim

Oyla:

cvrex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
batuhan
Cihazım
5 plus
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cihazda önceden kurulu romu indirin demek istemiştim...
brom hangi rom olduğu hakkında bi fikrim yok internetten yanlış romda yüklemek istemiyorum acaba bana rom linkini atsan olur mu cihaz
Xiaomi Redmi 5 Plus

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu mi flash değil hocam mi flash bu:

Oyla:

cvrex

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
batuhan
Cihazım
5 plus
Konular
2
Hocam öncelikle her yolu deneyip işin içinden çıkılmaz hale gelmeden önce cihaza fastboot modunda twrp flaşlayın lütfen adım adım ilerleyelim
şu an twrp modundayım brom

Oyla:
Üst Alt