Çözüldü Twrp modunda veri kurtarmak mümkün mü

rejob21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
durum bu sekilde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Note 9 Pro için resmi TWRP uygulaması yok bildiğim kadarıyla, OrangeFox uygun sürümü kurup kontrol edin. Cihazda yüklü Android sürümü 11 veya daha düşük değilse güncel sürümü kullanabilirsiniz. Yükleme adımları, zip dosyasının içerisindeki recovery.img dosyasını çıkartın fastboot üzerinden yükleyin. Recovery modunda başlatın ve zip dosyasını telefon hafızasına atarak tekrar flashlayın. Sadece img dosyası ile eksiklikler oluyor, recovery yükledikten sonra tekrar zip dosyasını flashlama nedeni de bu eksikleri tamamlamak diye okuduğumu hatırlıyorum. Note 9 Pro için olarak geçiyor kod adı, aynı isimle uygun romlar da bulabilirsiniz daha sonra yüklemek isterseniz.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
ekran şifresini hatırlıyorsan evet mümkün

Oyla:

rejob21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
2
Ekran şifresi yok hocam kaydırınca açılıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran şifresini hatırlıyorsan evet mümkün
Ekran sifresi yok birde pc ye baglayinca orda da sifreli dosyalar resimlere falan ulaşamıyorum hocam

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Note 9 Pro için resmi TWRP uygulaması yok bildiğim kadarıyla, OrangeFox uygun sürümü kurup kontrol edin. Cihazda yüklü Android sürümü 11 veya daha düşük değilse güncel sürümü kullanabilirsiniz. Yükleme adımları, zip dosyasının içerisindeki recovery.img dosyasını çıkartın fastboot üzerinden yükleyin. Recovery modunda başlatın ve zip dosyasını telefon hafızasına atarak tekrar flashlayın. Sadece img dosyası ile eksiklikler oluyor, recovery yükledikten sonra tekrar zip dosyasını flashlama nedeni de bu eksikleri tamamlamak diye okuduğumu hatırlıyorum. Note 9 Pro için olarak geçiyor kod adı, aynı isimle uygun romlar da bulabilirsiniz daha sonra yüklemek isterseniz.

Oyla: Çözüm
Üst Alt