Yardım TWRP kuramıyorum

Pain00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mİ8SE
Konular
1
Bootloader kilidi açıldıktan sonra 1 kereliğine TWRP'yi kurdum rom attım. Fakat tekrar TWRP'yi açamıyorum da yükleyemiyorum da forumda ki otomatik twrp kurma dosyasıyla vs denedim olmadı. Twrp kuruldu başlatmak için bir tuşa basın diyor basıyorum cmd ekranı kapanıyor ama telefon hala fastboot modda bekliyor. Elle kodları yazarak denedim bu seferde ilk seferde fastboot boot twrp.img kodu ile denediğimde unknown hatası verdi. İkinci seferde fastboot recovery twrp.img kodu ile denediğimde cmd ekranında hiç bir şey olmadı. Bir türlü telefona twrp kuramadım. Mi flash uygulaması ile bilgisayardan kurayım dedim. Bu seferde o şekilde rom atmak için gerekli olan romu bulamadım. Farklı bir uzantı kullanıyormuş sanırım. Her neyse bana yardım edebilecek var mı?

Pain00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mİ8SE
Konular
1
Kullandığım roma nasıl bakarım bilmiyorum telefoncunun birisi atmıştı bana. İlk önce telefonu kapatım fastboot moda alıyorum daha sonra usb ile pcye bağlıyorum. Sonra ADB nin kurulu olduğu yerde shift+sağ tık ile power shell komut dosyası açıyorum. Fastboot flash recovery twrp.img yazıyorum. Ne telefonda nede cmd ekranında her hangi bir şey olmuyor. Otomatik yükleyici var by Trabzonlunun konusunda onla denedim onda ise devam etmek için şuna basın diye entera basıyorum cmd ekranında ki tüm yazılar gidiyor boş bir sayfa gibi kalıyor devamı gelmiyor. Dün devamı geldiğinde ise twrp kuruldu başlatmak için bir tuşa basın yazıyordu bastım ama telefon hala fastboot modda bekliyordu. Bir işe yaramadı yani. Telefona pc üzerinden rom atayım diyorum ama rom dosyalarını bulamıyorum. Birde sensörlerden yüz tanıma çalışmadığı için telefon başladığında bir hata oldu üreticinize başvurun yazısı geliyor. Bu işlemleri yaparken Usb hata ayıklama fln hepsi açık bootloader kilidini söylemeye gerek yok heralde oda açık ama bir türlü twrpyi kuramadım :(

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cihazınızın ayarlar telefon hakkında bölümünden bir ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz.

TWRP yüklemek için powershell kullanmayın. Minimal ADB and Fastboot yükleyin ve CMD ekranından kodları girin. TWRP dosyasının cihazınıza uygun olduğuna emin olun.

Oyla:

Pain00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mİ8SE
Konular
1
Cihaza uygun twrp dosyasını ve adbyi yüklemem için gereken linkleri siz bulup atabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-28-13-51-18-994_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-09-28-13-51-18-994_com.android.settings.png
    138,7 KB · Görüntüleme: 24
Oyla:
Üst Alt