Çözüldü TWRP İşletim Sistemi Yok Hatası

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hatadan Önce En Son Global Versiyon Yüklüydü
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba elimde Mi 9T cihazım var. Global MIUI 12'den EU'ya geçmek istiyordum. TWRP yüklü zaten. Rom'u kurmadan önce dahili depolama hariç herşeyi wipe yaptım sonra romu kurdum. Yeniden başlat dediğimde işletim sistemi yok dedi (ben görmedim) fakat ben hızlıca yeniden başlattım. Bayağı uzun sürdü sonra yeniden TWRP açıldı. Tekrar yeniden başlat dediğimde işletim sistemi olmadığını gördüm.

Romu tekrar kuracağım fakat rom dosyasını telefon hafızasına atamıyorum. Telefonun SD Kart desteği yok ve bilgisayardan atmaya çalıştığımda veri kopyalıp yazmama izin vermiyor nedense. Bundan önceki romuda bilgisayardan kabloyla atmıştım twrpde sorun yoktu.

Kısacası telefon şu an TWRP'de elimde bekliyor. Telefon hafızasına romu atamadığım için tekrar deneyemiyorum.
Umarım yardımcı olursunuz.

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Farklı bı PC deneyin hocam

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

kad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Farklı bı PC deneyin hocam
Bir kaç kez telefonu tak çıkar vs. romu telefon hafızasına atmayı başarıp. başarıyla kurdum. Sorun çözüldü şu an için. Yalnız Mesaj Yedeklemesi için Mi Cloud'u etkinleştirmede sorun yaşıyorum. Sanırım yurtdışına mesaj göndermesi gerekiyormuş tamam göndersin sorun yok ama yinede başarısız oluyor.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Merhaba elimde Mi 9T cihazım var. Global MIUI 12'den EU'ya geçmek istiyordum. TWRP yüklü zaten. Rom'u kurmadan önce dahili depolama hariç herşeyi wipe yaptım sonra romu kurdum. Yeniden başlat dediğimde işletim sistemi yok dedi (ben görmedim) fakat ben hızlıca yeniden başlattım. Bayağı uzun sürdü sonra yeniden TWRP açıldı. Tekrar yeniden başlat dediğimde işletim sistemi olmadığını gördüm.

Romu tekrar kuracağım fakat rom dosyasını telefon hafızasına atamıyorum. Telefonun SD Kart desteği yok ve bilgisayardan atmaya çalıştığımda veri kopyalıp yazmama izin vermiyor nedense. Bundan önceki romuda bilgisayardan kabloyla atmıştım twrpde sorun yoktu.

Kısacası telefon şu an TWRP'de elimde bekliyor. Telefon hafızasına romu atamadığım için tekrar deneyemiyorum.
Advanced-Adb sideload tıklayıp kaydırın cihazı pc ye bağlayın minimal adb and fastboot yoksa indirin varsa romu adb and fastboot un olduğu klasöre atın ve aşağıdaki komut satırını yazın.
Kod:
adb sideload romismi.zip

Oyla:

Seyfullah1946

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 5+
Konular
14

V2 toolstan bütün driveleri kurun romu flahlayıp twrp yi yeniden başlat sonra format data yaptıktan sonra flaşla ve telefonu yeniden başlat ayrıca otg üzerindende flaşlayabilirsin pcye gerek yok stok rom kuracaksan root atmayı unutma

Oyla:
Üst Alt