Soru Twrp ile yedek ??

• Konbuyu başlatan smayt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 865

smayt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
5
Arkadaşlar merhaba, Mi Note 10 Cihazımda (CC9 Pro) Twrp ile komple yedek alıp bilgisayara alsam twrp yedeğini başka bir rom yüklediğimde beğenmez isem twrp aracığılıyla tekrar eski yedeğime dönebiliyor muyum ? Twrp ile bu özelliği başka cihazlarda kullanıyordum ama bu cihazda işe yarayacak mı yedekleme yükleniyor mu sorunsuz şekilde öğrenmek istedim.

Cevap verecek arkadaşlara teşekkürler.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Oyla:

servet27027

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
servet
Cihazım
mi note 10
Konular
0
bende konu ile alakalı bi soru sorayım benim mi note 10 a 2 gün önce imei atıldı ve twrp yüklü rootlu oldu şimdi ben nelerin yedeğini almalıyım twrp girince baya yedek seçenekleri var uygulama ve resim yedekleri için hangilerini işaretlemeliyim bide yarın bir gün wipe yaparsam bu yedekler silinirmi silinmemesi için bilgisayaramı yedek almalıyım daha önce samsung kullanıyordum onda sd kart seçeneği vardı bilgiler orada olunca wipe sd karta bişey yapmıyordu ama bunda hafıza kartı yok nasıl yapmalıyım veya siz nasıl yapıyorsunuz....

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bende konu ile alakalı bi soru sorayım benim mi note 10 a 2 gün önce imei atıldı ve twrp yüklü rootlu oldu şimdi ben nelerin yedeğini almalıyım twrp girince baya yedek seçenekleri var uygulama ve resim yedekleri için hangilerini işaretlemeliyim bide yarın bir gün wipe yaparsam bu yedekler silinirmi silinmemesi için bilgisayaramı yedek almalıyım daha önce samsung kullanıyordum onda sd kart seçeneği vardı bilgiler orada olunca wipe sd karta bişey yapmıyordu ama bunda hafıza kartı yok nasıl yapmalıyım veya siz nasıl yapıyorsunuz....
teknik olarak EFS ve persist yedeğinizi ayrı ayrı almanızı öneririm.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Efs yi aldım persist derken
cihazındaki sensör, parmak izi vs. donanımlarının driver ı gibi düşünün. özellikle note 10 ve pro larda bu olay çok hassastır persist silme işleminde parmak izini kalıcı olarak kaybedebiliyorsunuz. Persist yedeği almanızı tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt