MIUI 13 TWRP ile ROM atılmış cihaza güncelleme geldi

Dodo.akdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Herkese merhaba Mi Note 10 Lite (Toco) cihazıma TWRP ile MIUI 13 rom kurmuştum şuan cihaz güncelleme uyarısı veriyor güncelle dersem bir problem olur mu sizlere sormadan bir şey yapmak istemedim. Cihazıma imei atılmıştır. Saygılar

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-06-27 at 19.02.53.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-27 at 19.02.53.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 5

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Güncellemeyi indirin twrp'den romu flashlayarak güncelleyin hocam ne olur ne olmaz.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Kurduğunuz MIUI 13 rom stock rom muydu hocam? Yani Xiaomi tarafından resmi olarak yayımlanmış romu mu kurdunuz? Eğer öyleyse zaten yeni sürümler çıktıkça Xiaomi güncellemeyi size de gönderecektir, sıradışı bir şey yok burada. Ama eğer bir Custom rom kurduysanız ve güncelleme geldiyse tuhaf bir durum olmuştur.

Dodo.akdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Kurduğunuz MIUI 13 rom stock rom muydu hocam? Yani Xiaomi tarafından resmi olarak yayımlanmış romu mu kurdunuz? Eğer öyleyse zaten yeni sürümler çıktıkça Xiaomi güncellemeyi size de gönderecektir, sıradışı bir şey yok burada. Ama eğer bir Custom rom kurduysanız ve güncelleme geldiyse tuhaf bir durum olmuştur.
Hocam romu burdan alıp kurdum
stock rom diye biliyorum telefondan otomatik güncelleme yapmak istedim ama korktum şimdi de twrp yüklemeye çalışıyorum ama twrp sürekli yeniden başlıyor. Telefon ayarlarından güncelleme yapsam sıkıntı olur mu sizce?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Hocam romu burdan alıp kurdum
stock rom diye biliyorum telefondan otomatik güncelleme yapmak istedim ama korktum şimdi de twrp yüklemeye çalışıyorum ama twrp sürekli yeniden başlıyor. Telefon ayarlarından güncelleme yapsam sıkıntı olur mu sizce?
Hocam buradan indirdiyseniz ve güncelleme geldiyse stock romdur güncelleme yapabilirsiniz sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta telefonunuzun kendi yazılımı bu ve bu yazılıma güncelleme gelir. Bunu da yükleyebilirsiniz. Sorun olacağını sanmıyorum, sorun çıkma ihtimaline karşı eğer twrp ile rom yüklemeyi biliyorsanız en kötü twrp ile tekrar atarsınız yazılımı ancak sorun çıkma ihtimali çok düşük.

Dodo.akdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Hocam buradan indirdiyseniz ve güncelleme geldiyse stock romdur güncelleme yapabilirsiniz sorun olacağını sanmıyorum. Sonuçta telefonunuzun kendi yazılımı bu ve bu yazılıma güncelleme gelir. Bunu da yükleyebilirsiniz. Sorun olacağını sanmıyorum, sorun çıkma ihtimaline karşı eğer twrp ile rom yüklemeyi biliyorsanız en kötü twrp ile tekrar atarsınız yazılımı ancak sorun çıkma ihtimali çok düşük.
Teşekkürler bugün deneme yapacağım.

Üst Alt