MIUI 11 TWRP ile Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro için Global EEA Kararlı Android Q(10) MIUI11 Romu (MIUI GLOBAL 11.0.3.0 QFKEUXM) Kurulumu

yasin356

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
K20 Pro
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TWRP ile Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro için Global EEA Kararlı Android Q(10) MIUI11 Romu (MIUI GLOBAL 11.0.3.0 QFKEUXM) Kurulumu

Başlamadan önce bazı konularda hala kamera uygulamasından galeriye geçiş yapmadığına dair yorumlar gördüm. Yapmış olduğum bir denemeyi anlatmak isterim. Böylece kameradan galeriye geçme sorunu kendi telefonumda ortadan kaktı. Belki sizde de düzelir.
1.Romu yüklemeden önce telefonumun dilini İngilizce olarak ayarladım.
2.TWRP yi İngilizce dilinde kullandım.
3.Romu yükledikten sonra ilk açıldığında dil İngilizce olarak başladı, kamera uygulamasına girip galeriye tıkladım ve giriş yaptı.
4.Ayarlardan dili Türkçe'ye çevirdim. Kamera uygulamasına tekrardan girip galeriye tıkladığımda giriş yapmaya devam ettiğini gördüm.

ROMUN KURULUMU

1.

2.İndirdiğiniz romu TWRP den direk yüklemeye çalışırsanız bu hatayı alırsınız.>>>

3. Bu sebeple öncelikle romu winrar ile açıp içerisindeki compatibility.zip dosyasını siliyorsunuz.>>>

4.Buradan By.TRabZonLu™ hocamın yüklediği TWRP 3.3.1-21 sürümünü telefonunuza yükleyin.(TWRP 3.3.1.15 i yükledikten sonra 3.3.1-21 güncellemesini yapın arkadaşlar.)
5.Aynı sürümden güncelleme yapacak arkadaşlar Wipe --> Advanced Wipe--> Dalvik / ART - Cache -Vendor(varsa) işaretleyip Swipe to Wipe düğmesini sağa kaydırınız.
6.Farklı sürümden gelenlerin TWRP kısmında aşağıdaki resimdeki gibi tam temizlik yapması gerekiyor.

7.Install kısmından indirdiğimiz romu bularak yüklüyoruz.
8.Yükleme bitince sistemi yeniden başlatıyoruz ve MIUI 11 Android Q(10) hayırlı uğurlu olsun. :)

NOT1: Kendi telefonum Redmi K20 Pro(Romla Mi9T Proya dönüştürülmüştür.) Yukarıda yazılanlar ile kendi telefonumda sorunsuz kullanıyorum.
NOT2: Fotoğraflar alıntıdır. kaynaklarını ekleyemedim, ilk konum mazur görün.
NOT3: İlk konum olduğu için yanlışım varsa affola, hocalarımız yanlışlarımı düzeltirse çok sevinirim.
NOT4: Yukarıdaki işlemleri yaparken sorumluluk tamamen size ait. Kendi telefonumda yaptım sorunsuz çalışıyor.

Herkese iyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• BAŞLIK.jpg
    BAŞLIK.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

darkdays01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
okan
Cihazım
mi 9 t
Konular
0
mi9 t de aynı hatayı veriyordu. güncellemeyi kuraraken twrp den sildim compatibility.zip yükledim oldu dili degiştirmedim yükledi yinede teşekkürler

yasin356

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
K20 Pro
Konular
1
mi9 t de aynı hatayı veriyordu. güncellemeyi kuraraken twrp den sildim compatibility.zip yükledim oldu dili degiştirmedim yükledi yinede teşekkürler
Yüklemene sevindim. Güle güle kullan :)

muhammetfdn93

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Telefon ve mesaj uygulaması ne durumda bu sürümde?

S

Silinen üye 107783

Guest
Bildiğim kadarıyla benim sürüme gelmedi henüz değil mi?

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Android 10 miui11 orjinal rom kullananlarda tema mapazasında videowallpaper bölümü var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-12-22-42-28-302_com.android.thememanager.jpg
    Screenshot_2019-11-12-22-42-28-302_com.android.thememanager.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 18

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
İmeili cihazda sıkıntı olurmu acaba bendede k20 pro var eu beta var bi sorun yaşarmıyım.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular