Soru Twrp İle Güncellemek Format Atar Mı?

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Forumda tam olarak istediğim şeyin cevabını bulamadım. Youtube'Dan izlediğim videolarda da bulamadım cevabımı. Forumda açıldı ise affola.

Sormak istediğim şey miui sitesinden redmi note 7 için global son rom'u indirdim ( ). Ben bu 1.84gb'lik zip dosyasını twrp üzerinden direk olarak flashlasam kendi dosyalarım, uygulamalarım, fotoğraf ve videolarım, kısacası kullanıcı datası silinir mi? Silinir ise silinmeden guncellemenin bir yolu var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Twrp yüklü olduğu için direk guncellemiyor telefon açılıyor ve hata veriyor. Güncellenmedi, tekrar indirip tekrar deneyin diyor.

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Forumda tam olarak istediğim şeyin cevabını bulamadım. Youtube'Dan izlediğim videolarda da bulamadım cevabımı. Forumda açıldı ise affola.

Sormak istediğim şey miui sitesinden redmi note 7 için global son rom'u indirdim ( ). Ben bu 1.84gb'lik zip dosyasını twrp üzerinden direk olarak flashlasam kendi dosyalarım, uygulamalarım, fotoğraf ve videolarım, kısacası kullanıcı datası silinir mi? Silinir ise silinmeden guncellemenin bir yolu var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Twrp yüklü olduğu için direk guncellemiyor telefon kendini hata veriyor ve tekrar indiriyor.
Sanırım verilerin olduğu dosyası silmeden yaparsan birşey olmuyor Windows kurar gibi öyle okumuştum forumda

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Sanırım verilerin olduğu dosyası silmeden yaparsan birşey olmuyor Windows kurar gibi öyle okumuştum forumda

Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Twrp ile zipe tıklayınca bir seçenek çıkıyor o da flashlama seçeneği. Başka birsey yok. Biraz daha açık anlatım lazım. Çok fazla dosya/uygulama var hepsini yeniden yukleyemem.

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Twrp ile zipe tıklayınca bir seçenek çıkıyor o da flashlama seçeneği. Başka birsey yok. Biraz daha açık anlatım lazım. Çok fazla dosya/uygulama var hepsini yeniden yukleyemem.
Hocam forumlarda gezinin vardı açık anlatımı şuan aklımda değil saygılarımla

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

Twrp yüklü olduğu için direk guncellemiyor telefon açılıyor ve hata veriyor. Güncellenmedi, tekrar indirip tekrar deneyin diyor.
Eğer şu an telefonda kullandığınız rom global ise direk install yapabilirsiniz. Hiç bir şey silinmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama kullandığınız sürüm farklı ise costom ya da eu tabanlı ise yükleyemezsiniz

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular