Yardım Twrp güncelleme yaparken hata

CihatGkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Selamlar herkese.

Mİ - Room Yüklü mi9 se cihazıma twrp üzerinden yeni güncellemeyi yükleme sırasında hata verdi telefon tekrar başladığında
şuan 9.6.27 sürümünde wifi camera yüz tanıma gibi fonksiyonlar çalışmıyor. Yardımcı olur musunuz.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Temiz kurulum yapmaniz gerekmektedir

Romu indiriniz. İndirdikten sonra twrp modunda cihazı açın wipeye girin alttaki sürgüyü sağa kaydırın daha sonra tekrar wipeye gelip ordan advandec wipeye giriniz system, data, cache, dalvik secip alttaki sürgüyü sağa kaydırın. Geri gelin installe girin ordan indirdiginiz romu flashlayın flashlama bittikten sonra geri gelin tekrar wipeye girip format datayı seçip gelen ekrana yes deyip onaylayınız sonrasında system reebot yapın telefonunuz temiz kurulumla hazırdır

Bu işlemleri yapmadan önce yedeklemelerinizi almayı unutmayınız.

Oyla:

CihatGkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Hocam tekrar selamlar. son adım install menüsüne girdiğim indirdiğim romu göremiyorum. sdcard içine girdiğimde karışık isimli (5kwqekjj4WJKSJD) gibi klasörler var.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Hocam tekrar selamlar. son adım install menüsüne girdiğim indirdiğim romu göremiyorum. sdcard içine girdiğimde karışık isimli (5kwqekjj4WJKSJD) gibi klasörler var.

Adb sideload Ile PC den yükleme yapabilirsiniz yada şifresiz bir twrp kurabilirsiniz

Oyla:

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
Bendede aynısını yaptı yedek hepsi gitti hafıza kartı almadığı için yedekleyemiyiruzda çok gıcık bir durum

Oyla:
Üst Alt