Yardım Twrp Güncelleme Hatası

SafderunTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
12
Redmi Note7 Telefoumda LR Team Twrp yüklü. Güncellemeyi indirdim, yüklemek için basın tuşuna basınca telefonu recovery moduna atıyor. Büyük ihtimal stock recovery üzerinden güncellemesini yükleyecek ancak twrp açılıyor. Yani güncellemeyi yükleyemiyor. Telefonu baştan başlattığımda birdaha indirip tekrar deneyin yazısını görüyorum. Şuanda twrp ile işim bitti. Root atmak için kullanmıştım. Stock recovery atmam gerekir mi? Yoksa twrp ile güncelleme yüklemenin bir yolu var mı acaba?

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
İsteğiniz romu sitesinden indirip twrp ile flaşlayın hocam olması lazım

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Redmi Note7 Telefoumda LR Team Twrp yüklü. Güncellemeyi indirdim, yüklemek için basın tuşuna basınca telefonu recovery moduna atıyor. Büyük ihtimal stock recovery üzerinden güncellemesini yükleyecek ancak twrp açılıyor. Yani güncellemeyi yükleyemiyor. Telefonu baştan başlattığımda birdaha indirip tekrar deneyin yazısını görüyorum. Şuanda twrp ile işim bitti. Root atmak için kullanmıştım. Stock recovery atmam gerekir mi? Yoksa twrp ile güncelleme yüklemenin bir yolu var mı acaba?

Merhaba,

Root için twrp kurdunuz ve twrp yi kurarken kalıcı flashladınız anladığım kadarıyla. Şuan eğer stok romda iseniz güncellemeye kalkarsanız güncellenmez. Stok recovery ister. Eğer stok recovery flashlayıp güncellemeyi yüklerseniz rootunuz silinir. Telefona stok recovery yükleyip güncelleyin ardından tekrar trwp kurup rootlarsınız. Eğer güncellemeyecekseniz twrp kalmasında mahsur yok.

Üst Alt