Yardım Twrp format data yapınca hafıza kartı siliniyor mi

mbyl82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixelexprence plus a13
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Orange fox format data yaptığım zaman hafıza kartı siliniyor mu sadece telefon hafızası mı siliniyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Normal koşullarda yalnızca cihaz depolamasını temizlemesi gerekir ancak daha önce hafıza kartındaki veriye zarar verdiğini gördüğüm için ben her zaman format data yaparken hafıza kartı veya otg bellek bağlantısını keserim. Bir çok cihaz için resmi TWRP sürümleri yok çoğu 3. şahıslar tarafından geliştiriliyor ve ummadık hatalar çıkıyor işinizi şansa bırakmayın.

Oyla:

mbyl82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim rom yüklerken usb flash bellekle yapıyordum bu işimi hafıza kartı almayı düşünüyordum eğer siliniyorsa almaya gerek kalmayacak

Oyla:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Tamam teşekkür ederim rom yüklerken usb flash bellekle yapıyordum bu işimi hafıza kartı almayı düşünüyordum eğer siliniyorsa almaya gerek kalmayacak
'' Kafeinsiz'' ' in dediğini uygularsan SD Karta bir şey olmaz. Ben yıllardır SD Kart takılıyken Rom yüklerim, hiç bir zarar görmedim. En doğru olanı '' Kafeinsiz' in yazdığı önlemlerdir, garantilidir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orange fox format data yaptığım zaman hafıza kartı siliniyor mu sadece telefon hafızası mı siliniyor
Data formatlanınca nprnal olarak sadece dahili hafıza Kartı silinir, external SD Kart silinmez.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt