Yardım twrp flashlama sorunu

trmkey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
mi9t pro
Konular
2
Merhaba arkadaşlar redmi note 10 128/6 cihaz kullanıcısıyım bootloader kilidi açtım twrp fastboot boot twrp.img şeklinde yükledim fastboot flash recovery twrp.img ve benzeri hiçbir şekilde flashlamıyor sistem bölümü yok gibi hatası diyip duruyor ama fastboot boot şeklinde basarılı bir sekilde yüklüyor twrp moda geldigimde dosyalar hiçbiri gözükmüyor şifreleme gibi filanda yok bomboş görünüyor hafıza kartı yok yurtdısında oldugum için hafıza kartı bulmam cok zor bunun için magiski nasıl flashlayabilirim veya twrp içinde magiskli twrp olan varsa flashlayabilecegim twrp olursa iyi olur veya nasıl yapalım

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba arkadaşlar redmi note 10 128/6 cihaz kullanıcısıyım bootloader kilidi açtım twrp fastboot boot twrp.img şeklinde yükledim fastboot flash recovery twrp.img ve benzeri hiçbir şekilde flashlamıyor sistem bölümü yok gibi hatası diyip duruyor ama fastboot boot şeklinde basarılı bir sekilde yüklüyor twrp moda geldigimde dosyalar hiçbiri gözükmüyor şifreleme gibi filanda yok bomboş görünüyor hafıza kartı yok yurtdısında oldugum için hafıza kartı bulmam cok zor bunun için magiski nasıl flashlayabilirim veya twrp içinde magiskli twrp olan varsa flashlayabilecegim twrp olursa iyi olur veya nasıl yapalım
öncelikle yükleyeceğin twrp dosyasının adını recovery yap.
telefonu fastboot moduna al
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img
Bu kodları sırasıyla giriceksin ve cihaz recovery modunda açılıcak
Yalnız ilk önce cihazda ekran kilidi parmak izi pin vs ne varsa kaldır
Cihazına uygun twrp buradan indirebilirsin.
Magisk
İlk verdiğim twrpde sorun yaşarsan dosyalar görünmezse aşağıdaki linkteki twrpyi indirip deneyebilirsin

Son düzenleme:

trmkey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tahsin
Cihazım
mi9t pro
Konular
2
öncelikle yükleyeceğin twrp dosyasının adını recovery yap.
telefonu fastboot moduna al
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img
Bu kodları sırasıyla giriceksin ve cihaz recovery modunda açılıcak
Yalnız ilk önce cihazda ekran kilidi parmak izi pin vs ne varsa kaldır
Cihazına uygun twrp buradan indirebilirsin.
Magisk
İlk verdiğim twrpde sorun yaşarsan dosyalar görünmezse aşağıdaki linkteki twrpyi indirip deneyebilirsin
Yorumun için tşk ederim fakat ilk fastboot flash recovery recovery.img yaptıgımda

C:\Users\mkey\Downloads\OrangeFox-mojito-stable@R11.1>fastboot flash recovery recovery.img
Sending 'recovery' (131072 KB) OKAY [ 3.010s]
Writing 'recovery' FAILED (remote: '(recovery_a) No such partition')
fastboot: error: Command failed

bu şekilde hata ile karşılıyorum sonra fastboot boot recovery.img ile başarılı bir şekilde flashlanıyor ama yinede dosyalar filan görünmüyor bu arada miumi v13 Yüklü bende
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yorumun için tşk ederim fakat ilk fastboot flash recovery recovery.img yaptıgımda

C:\Users\mkey\Downloads\OrangeFox-mojito-stable@R11.1>fastboot flash recovery recovery.img

bu şekilde hata ile karşılıyorum sonra fastboot boot recovery.img ile başarılı bir şekilde flashlanıyor ama yinede dosyalar filan görünmüyor bu arada miumi v13 Yüklü bende
orangeFox twrp filan onu dikkat etme bütün twrpleri denedim hepside aynı fakat flash boot recovery.img yaptıgım basarılı bir şekilde flashlanıyor twrp açılıyor ama işte zip flashlamak için dosyalar görünmüyor bomboş dosyalar. mtp ile bagladıgımda pcde bu dosya boş diyor aktarma yapsamda öge kopyalanmıyor diyor

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orangeFox twrp filan onu dikkat etme bütün twrpleri denedim hepside aynı fakat flash boot recovery.img yaptıgım basarılı bir şekilde flashlanıyor twrp açılıyor ama işte zip flashlamak için dosyalar görünmüyor bomboş dosyalar. mtp ile bagladıgımda pcde bu dosya boş diyor aktarma yapsamda öge kopyalanmıyor diyor
Usb hata ayıklama açıkmı ?
Ayrıca telefona yükleyeceğin twrp dosyasını "C:\adb" bu dizine kopyala sonra orada cmd açarak yüklemeyi dene
ve emin olmak için soruyorum cihazınız redmi note10 mu yoksa mi note 10 mu

Son düzenleme:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Hiçbirşekilde olmazsa
fastboot boot recovery.img şeklinde twrp modunda aç
advanced sekmesine gelip "Flash Current TWRP" seçip çubuğu sağa kaydır yükleme bitince reboot system yap
cihaz açılınca geri kapat ve ses açma + güç tuşuyla twrp giriş yapıp bak bakalım dosyalar görünecekmi

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Sorun çözülmediyse
1.kurdugunuz driverleri komple kaldırıp yeniden kurun kurmadiysankz cihazınız ile uyumlu olanı kurun
2.mi flash ile !!!clean all!!! seçeneğini seçerek yeniden yazilim yükleyin
3.telefonu açınız USB hata ayıklama sini açın
4.twrp ,ADB vb hepsini yeniden indirin
5.twrp yo yeniden yüklemeyi deneyin

Üst Alt