Çözüldü TWRP Factory Reset Problemi

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Rom - 12
Telefon Modeli
Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba Mi Note 10 cihazım, imei atılmış, bootloader kilidi açık ve root'lu cihaza güncelleme geldi bende indirdim ve kurmak için telefonu yeniden başlattığımda TWRP menüsüne girdi, sonrasında wipe data sayfasında verileri sıfırlarken yanlışlıkla swipe to factory reset seçeneğine gittim ve telefonu sonra yeniden başlattım. Telefon formatlanmış gibiydi fakat klasörlerimin hepsi hafızada duruyor ancak telefonu yeniden açtığımda yeni kurulum şeklinde geldi ekran ? Dosyaların durduğunu görünce umutlandım acaba bu işlemi geri alma şansım var mı yardımcı olabilir misiniz ?

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Arkadaşlar merhaba Mi Note 10 cihazım, imei atılmış, bootloader kilidi açık ve root'lu cihaza güncelleme geldi bende indirdim ve kurmak için telefonu yeniden başlattığımda TWRP menüsüne girdi, sonrasında wipe data sayfasında verileri sıfırlarken yanlışlıkla swipe to factory reset seçeneğine gittim ve telefonu sonra yeniden başlattım. Telefon formatlanmış gibiydi fakat klasörlerimin hepsi hafızada duruyor ancak telefonu yeniden açtığımda yeni kurulum şeklinde geldi ekran ? Dosyaların durduğunu görünce umutlandım acaba bu işlemi geri alma şansım var mı yardımcı olabilir misiniz ?
hocam verileri dosyaları resimleri silme diyerek format atmışsınız kısaca soft format olmuş yedek almadiginiz için eski ayarları geri getirmek mümkün değil maalesef

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Arkadaşlar teşekkür ederim cevabınız için, Allahtan dosyaları silmeden formatlamış kurtarabildim

Oyla: Çözüm

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar teşekkür ederim cevabınız için, Allahtan dosyaları silmeden formatlamış kurtarabildim

Format data / Yes ile dosyaların Formatlanmaması gibi bir durum olamaz.Yine de iyiki dosyalarınız kurtulmuş.

Oyla:

erdierol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Format data / Yes ile dosyaların Formatlanmaması gibi bir durum olamaz.Yine de iyiki dosyalarınız kurtulmuş.
Hocam format data/yes yapmadım, swipe to factory reset yazıyordu oradan yaptım wipe menüsü içinde

Oyla:
Üst Alt