Yardım Twrp ekranından güncelleme yapma

Forza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi5
Konular
24
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
Poco X2
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar, poco x2 telefonum var. Daha önce imei repair işlemi yapıldı. Hiç güncelleme yapmadım. Gelen son güncellemeyi indirdim fakat güncelle dediğim zaman beni Twrp ekranina atıyor. Orda da yükleyeceğim dosyayı bulamadım. Nasıl yapmam gerekir, yükleyeceğim dosyayi hangi baslikta bulabilirim?

Ekli dosyalar

• IMG_20220522_115216.jpg
    IMG_20220522_115216.jpg
    4,9 MB · Görüntüleme: 5

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Merhaba arkadaşlar, poco x2 telefonum var. Daha önce imei repair işlemi yapıldı. Hiç güncelleme yapmadım. Gelen son güncellemeyi indirdim fakat güncelle dediğim zaman beni Twrp ekranina atıyor. Orda da yükleyeceğim dosyayı bulamadım. Nasıl yapmam gerekir, yükleyeceğim dosyayi hangi baslikta bulabilirim?
Romun recovery.zip olan sürümünü indirip cihaza atmanız ve twrp' ye geçip, ana dizinde bulunan romu gösterip yüklemeniz gerekmekte.

Oyla:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Son sürüm twrp indirip recovery rom zip dosyasını seçtikten sonra miui update support tarzı bişey var onunda işaretlersen veri kaybın olmaz

Oyla:
Üst Alt