Yardım Twrp ekranından çıkamıyorum

Sav-kan84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Savaş
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU rom
Telefon Modeli
Mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar. Mı 9 se cihazım da eu rom yüklü.10.3.1.0 sürümü vardı. Ben 10.3.3.0 sürümüne yükselttim bugün eski sürüme döndüm twrp de sürgü çekerek döndüm ama telefon sürekli twrp ekranına atıyor.yardımcı olurmusunuz

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar. Mı 9 se cihazım da eu rom yüklü.10.3.1.0 sürümü vardı. Ben 10.3.3.0 sürümüne yükselttim bugün eski sürüme döndüm twrp de sürgü çekerek döndüm ama telefon sürekli twrp ekranına atıyor.yardımcı olurmusunuz
Keşke sistem. Yedeği alsaydınız. Sorunuza gelince. Söyle yapmayı deneyin. Wipe advanced wipe tıklayın. On bellekleri temizleyip deneyin.

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Format data yapmanın faydası var. Cihazda fotoğraf ve video gibi verileriniz varsa twrp üzrenden pcye atın. Vipe format data yes diyip temizleyin daha sonra 4vipe ile vipe işlemi yapın ve reboot recovery diyip tekrar twrp girip romu cihaza atın ve yükleyin.

Oyla:

zeynep1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeynep
Cihazım
mi 9
Konular
0
Format data yapmanın faydası var. Cihazda fotoğraf ve video gibi verileriniz varsa twrp üzrenden pcye atın. Vipe format data yes diyip temizleyin daha sonra 4vipe ile vipe işlemi yapın ve reboot recovery diyip tekrar twrp girip romu cihaza atın ve yükleyin.
Ben de aynı durumdayım dün geceden beridir telefonum twrp ekranında kaldı ne yapsam da düzelmedi. Fotoğraf ve videolarımı nasıl kurtarabilirim, daha ayrıntılı anlatır mısınız ?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Ben de aynı durumdayım dün geceden beridir telefonum twrp ekranında kaldı ne yapsam da düzelmedi. Fotoğraf ve videolarımı nasıl kurtarabilirim, daha ayrıntılı anlatır mısınız ?
Biraz gec gördüm mesajı eğer sorun halen devam ediyor ve yapmadıysanız uzaktan bağlantı ile yardımcı olmaya çalışırım .Cihaz twrp modunda iken pcye bağlayın bilgisayarı görüyor ise direk PC üzerinden yedeğiniz alabilirsiniz. Eğer görmüyor ise hafıza kartı veya otg ile cihazda bulunan yazılımı twrp üzerinden yükleme yaparak veri silinmeden cihaz açılır.

Oyla:
Üst Alt