Yardım TWRP Depolama Bağlanamadı Hatası

andresmirza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi4
Konular
2
Grupta açılmışta olabilir eğer açıldıysa kusura bakmayın arkadaşlar ama aciliyetimden konu açtım. TWRP'de yeni rom yüklemek adına temizlik yapmak için wipe cache dalvik vs işlem yapmak istediğimde kırmızı yazı puntolarıyla depolama baglanamadi hatası alıyorum. Bu problemi nasıl aşabilirim. TWRP sürümünü kontrol ettim son sürüm kurulu. Custom rom yüklü telefonumda, telefon mi 6. Beta'dan stabile geçmek istedim ama bu sorunla karşılaştım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Data partisyonu şifreli olduğundan bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Wipe/format data tıklayın yes yazın onaylayın sorununuz çözülür ama cihaz sıfırlanır.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Data partisyonu şifreli olduğundan bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Wipe/format data tıklayın yes yazın onaylayın sorununuz çözülür ama cihaz sıfırlanır.
Sabah sabah her yere yetişiyorsunuz maşallah

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

andresmirza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi4
Konular
2
Hocam çok teşekkürler birazdan yedekleme alıp deneyeceğim. Bootloader kilidine yada imeiyle alakalı bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam çok teşekkürler birazdan yedekleme alıp deneyeceğim. Bootloader kilidine yada imeiyle alakalı bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Yaşamamanız gerekli.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

andresmirza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi4
Konular
2
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Sorun düzeldi komple formatlayarak. Temiz bir kurulum yaptım.

vaskin77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vahdet Aşkın
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam merhaba
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Twrp 3.2.1.0 sürümü var. Data ya bağlanamıyor hatası veriyor ve depolama 0 görünüyor. Twrp den dediğiniz şekilde sıfırladım. Telefonda miui Pro yüklü sıfırlamadan sonra açılınca Rusça oldu. Neyse yeniden kurulum yaptım ancak hala sorun devam ediyor. Cihaz Mi note 3, Miui Pro 10 8.7.19 sürümü yüklü. Cevabınız için teşekkürler.

Alicevik66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali çevik
Cihazım
Mi6seramik
Konular
0
Hocam merhaba
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Twrp 3.2.1.0 sürümü var. Data ya bağlanamıyor hatası veriyor ve depolama 0 görünüyor. Twrp den dediğiniz şekilde sıfırladım. Telefonda miui Pro yüklü sıfırlamadan sonra açılınca Rusça oldu. Neyse yeniden kurulum yaptım ancak hala sorun devam ediyor. Cihaz Mi note 3, Miui Pro 10 8.7.19 sürümü yüklü. Cevabınız için teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3.2.2 yukleyin ben oyle cozdum

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
hocam bende format data reseti yaparken bu hatayı veiyor ben ne yapmalıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende yalnız hafızayı görüyor yükle seçeneğine girdiğimde fakat sıfırlama yaparken data bağlamılayor gibi gibi kırmızı yazılar çıkıyor ve işlem başarısı oluyor

Son düzenleme:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
Hocam merhaba
aynı sorun bende var...

Üst Alt