Çözüldü Twrp den rom atınca tekrar twrp açılıyor

isafirat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
8
arkadaşlar telefonum note 10 pro modeli . android 9 twrp yükledim telefona mi room atıyorum hata vermeden işlemleri yapıyor . işlemler bitince sistemi başlat diyorum mi ekran geliyor hiç bişey yüklemeden tekrar twrp ekranına geliyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
arkadaşlar telefonum note 10 pro modeli . android 9 twrp yükledim telefona mi room atıyorum hata vermeden işlemleri yapıyor . işlemler bitince sistemi başlat diyorum mi ekran geliyor hiç bişey yüklemeden tekrar twrp ekranına geliyor
Format data yaptınız mı ?

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
wipe den format data yapıp tekrar kurun hocam

isafirat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
8
sağolun hocam son olarak , ben normalde masik x yükleyecektimde hiç bir yerde link bulamadım hepsi silinmiş. mi room yükledim o yüzden. şimdi açıldı telefon magisk manager diye bişey de yüklenmiş. root diye hatırlıyorum bu program. mi roomla otomatik root lumu yükleniyor anlamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederim geçmiş olsun.
sağolun hocam son olarak , ben normalde masik x yükleyecektimde hiç bir yerde link bulamadım hepsi silinmiş. mi room yükledim o yüzden. şimdi açıldı telefon magisk manager diye bişey de yüklenmiş. root diye hatırlıyorum bu program. mi roomla otomatik root lumu yükleniyor anlamadım

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Evet rootlu geliyor.

Üst Alt