Yardım TWRP de rom dosyası gözükmüyor

S.Tekeci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdal
Cihazım
Note
Konular
5
Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar .

Telefona TWRP yüklü fakat yükleme bölümünde storege yada sdcard bölümü boş rom dosyasını bulamıyorum . Elimde bilgisayar yok rom dosyasını telefona indirip ordan flashlamak istiyorum fakat yapamıyorum . Önceden çok rahat bir şekilde rom dosyalarını bu şekilde yükleme yapabiliyordum şimdi yapamıyorum . Yardım edebilecek arkadaşlar varmı acaba.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Telefona TWRP yüklü fakat yükleme bölümünde storege yada sdcard bölümü boş rom dosyasını bulamıyorum . Elimde bilgisayar yok rom dosyasını telefona indirip ordan flashlamak istiyorum fakat yapamıyorum . Önceden çok rahat bir şekilde rom dosyalarını bu şekilde yükleme yapabiliyordum şimdi yapamıyorum . Yardım edebilecek arkadaşlar varmı acaba.

Rom dosyasını nereden temin ettiniz ? Ota ile indirdiyseniz ana dizin-data klasörü içinde yeni bir klasör ile açılmış olabilir. Yada güncelleme ile media konumu değişmiştir. Bunun için yine ana dizin-data-media yolunu izleyin.

S.Tekeci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdal
Cihazım
Note
Konular
5
Rom dosyasını nereden temin ettiniz ? Ota ile indirdiyseniz ana dizin-data klasörü içinde yeni bir klasör ile açılmış olabilir. Yada güncelleme ile media konumu değişmiştir. Bunun için yine ana dizin-data-media yolunu izleyin.
Hocam direk konu üzerinden zip olarak indiriyorum

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Ben de göremiyorum twrpden dosyalarımı

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam direk konu üzerinden zip olarak indiriyorum

ana dizin-data-media-0 konumuna gidin bir bakın. Eğer dosya yoksa tekrar atın, eğer atılan dosyalar karışık anlaşılmaz cümleler şeklinde görünüyorsa format data yapmadan göremezsiniz.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
ana dizin-data-media-0 konumuna gidin bir bakın. Eğer dosya yoksa tekrar atın, eğer atılan dosyalar karışık anlaşılmaz cümleler şeklinde görünüyorsa format data yapmadan göremezsiniz.
Hocam şunu da unutmamak gerek Kullanılan SD veya OTG de de sorun olabilir sorunluysa twrp modunda hiçbir dosyayı göremez

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam şunu da unutmamak gerek Kullanılan SD veya OTG de de sorun olabilir sorunluysa twrp modunda hiçbir dosyayı göremez

Kullanıcı "TWRP yüklü fakat yükleme bölümünde storege yada sdcard bölümü boş rom dosyasını bulamıyorum" diyor hocam. Sd sorunlu olsa da dosya yolunu verdiğim alan dahili hafızada. Sd kartı göremeyebilir ama dahili hafızaya engel olacağını düşünmüyorum.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Kullanıcı "TWRP yüklü fakat yükleme bölümünde storege yada sdcard bölümü boş rom dosyasını bulamıyorum" diyor hocam. Sd sorunlu olsa da dosya yolunu verdiğim alan dahili hafızada. Sd kartı göremeyebilir ama dahili hafızaya engel olacağını düşünmüyorum.
aynen katılıyorum 👍 kullanıcı yukarda yazdığım ayrıntıyı kaçırabilir diye yazdım

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31

Öncelikle cihazda herhangi bir ekran şifresi pin şekil parmak izi vs varsa hepsini kaldır, daha sonra twrp ye gir hiçbirşey görünmüyorsa backup kısmından herhangi birşeyin yedeğini al ve o şekilde dene görünmezse twrp kapatıp aç görünecektir bütün dosyaların

Üst Alt