Yardım TWRP Bootloop'da kaldı

NorkrAx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
RnNote12Pro5G
Konular
18
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Yeni bir rom denemek için kurtarma moduna gireyim dedim fakat kurtarma menüsüne erişemiyorum, kurtarma menüsünün logosu açılıp kapanıyor takılı kaldı. Sisteme geri döneyim diyorum zaten olmuyor. Loop'da kaldı telefon. Fastboot modunda da çok yapabileceğim bir şey yok.

Daha ayrıntılı anlatmak gerekirse:
Eu rom tabanlı miatoll bir rom kurdum telefona, custom rom malum. MIUI 13 sürümü var diye kurmuştum fakat o kadar leş ve optimize olmayan bir romdu ki beni verem etti. En son ben eski romuma döneyim dedim ve kurtarma menüsüne girdim. Bi baktım Pitchblack Recovery menüsünde takılı kaldım (Menüye girmiyor, açılış logosu yanıp sönüyor). Recovery bozulmuştur belki, fastboot modu üzerinden yeni bir recovery (TWRP) yükleyeyim dedim, yine aynı sorun oldu. TWRP logosu yanıp sönüyor sürekli.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot menüsündeyim şu an ve fastboot rom yüklemeyi deneyeceğim. Yapılacak en mantıklı hareket bu mu sizce?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Kurduğunuz rom Android 12 ise Android 12 uyumlu TWRP gerekir aksi halde TWRP açılmaz sürekli logo görünüp reboot eder.

NorkrAx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
RnNote12Pro5G
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurduğunuz rom Android 12 ise Android 12 uyumlu TWRP gerekir aksi halde TWRP açılmaz sürekli logo görünüp reboot eder.
Hocam bu cidden aklıma gelmemişti. Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Joyeuse model için Android 12 recovery arayacağım şimdi.

NorkrAx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
RnNote12Pro5G
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım öyle bir recovery yok şimdilik, en iyisi A11 romlardan devam etmek.

mert yalcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
S20 FE
Konular
0
MERHABA ARKADAŞLAR ESKİ A7 2018 CIHAZIMA TWRP YUKLEMEK ISTEDIM AMA TELEFON ILK OLARAK BOOT LOGOSUNDA KALDI SONRA KENDI KENDINE TWRP ACILIP TITREYIP TEKRAR BOOT LOGOSUNA ATIYOR KENDI KENDINE BOOT LOGOSUNDAN TWRP YE GECIS YAPIYOR BUNUN ICIN NE YAPABILIRIM

Üst Alt