Çözüldü Twrp atamıyorum

Berkay 6271

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Mıuı 14.03
Telefon Modeli
Poco X3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba ben cihaza cmd ile twrp atacağım ilk olarak cmd'ye "fastboot flash recovery twrp.img" yazıyorum enter degimde hata veriyor resimdede gördügünüz gibi bu hatada nedemek istiyor acaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Dosya adını twrp olarak değiştirdikten sonra eklediğim resimde kırmızı ile işaretli boş alana tıklayarak cmd yazıp enter yapın. Gelen cmd ekranına aynı komutu girin.

Bütün işlemlerin sorumluluğunun sizde olduğunu unutmayın, hardbrick terimini araştırırsanız nasıl sorunlarla karşılaşabileceğinizi görürsünüz. Lütfen yanlış anlamayın, daha twrp yüklemede sıkıntı yaşarken twrp üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemde sorun çıkabilir.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Driverlarin düzgün kurulduğundan emin olun ve işlemleri yukarıdaki konuda olduğu gibi yapın

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hata twrp.img dosyasına ulaşılamadığını söylüyor. Yanlış klasörde ADB açmışsınız ya da TWRP dosyası yanlış klasörde veya TWRP dosyasının adı twrp.img değil... Size tavsiyem rehberleri dikkatlice inceleyerek ve dikkatlice işlem yapın veya bir profesyonelden ücretli destek alın. Aksi halde cihazınızı kullanılmaz hale getireceksiniz.

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
driver degil de dosya dizini yanlış olabilir cmd exe dosyasını twrp klasörü içine kopyalayın öyle calıstırın cmd.exe dosyasını

Oyla:

Berkay 6271

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hata twrp.img dosyasına ulaşılamadığını söylüyor. Yanlış klasörde ADB açmışsınız ya da TWRP dosyası yanlış klasörde veya TWRP dosyasının adı twrp.img değil... Size tavsiyem rehberleri dikkatlice inceleyerek ve dikkatlice işlem yapın veya bir profesyonelden ücretli destek alın. Aksi halde cihazınızı kullanılmaz hale getireceksiniz.
Kulanılamaz hale nasıl gelebiliki tekrar yazılım atınca geçiyor diye biliyordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yi minimal adb klasorune atiyorum o dogru acaba twrp demi sıkıntı var diye icine girmeye calistim bilgisayardan bozukmu diyor twrp anlayan varsa cevaplayabilirmi

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Kulanılamaz hale nasıl gelebiliki tekrar yazılım atınca geçiyor diye biliyordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp yi minimal adb klasorune atiyorum o dogru acaba twrp demi sıkıntı var diye icine girmeye calistim bilgisayardan bozukmu diyor twrp anlayan varsa cevaplayabilirmi
dosyanın üzerine sağ tıkla yeniden adlandır de yalnızca twrp yap aynı komutu çalıştır

Oyla:

Toorop

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Dosya adını twrp olarak değiştirdikten sonra eklediğim resimde kırmızı ile işaretli boş alana tıklayarak cmd yazıp enter yapın. Gelen cmd ekranına aynı komutu girin.

Bütün işlemlerin sorumluluğunun sizde olduğunu unutmayın, hardbrick terimini araştırırsanız nasıl sorunlarla karşılaşabileceğinizi görürsünüz. Lütfen yanlış anlamayın, daha twrp yüklemede sıkıntı yaşarken twrp üzerinden yapacağınız herhangi bir işlemde sorun çıkabilir.

Ekli dosyalar

• IMG_20230803_180946-2.jpg
    IMG_20230803_180946-2.jpg
    350 KB · Görüntüleme: 14
Oyla: Çözüm

Berkay 6271

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
7

Tamam tesekurler

Oyla:
Üst Alt