Soru tv box kullanan arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum

SafakEmre1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
RedmiNote4X(sp)
Konular
6
1-)cihaz kullanımı,sorun cikartma olasılığı ne kadar yüksek,cihaz kaynakli olarak internet sitelerinde kasmalar veya uygulamalarda kasmalar yada yazılım sorunları olur mu,bunlar sık oluyor mu ?

2-) illegal netflix,blu tv izlemek için bazı apklar var bunlari sorunsuz kurup calistiran var mi? yani kısacası,elimizdeki telefonlardan çok büyük farklari var mi bu cihazın?

3-) fiyatıyla kalitesiyle overrated bir ürün önerirseniz sevinirim

ilkercolak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ilker
Cihazım
Mi6
Konular
4
1- Benim aldığım üründe herhangi bir sorun yok tabi 4 gb ram/32 gb rom var
2- O olaylardan hic haberim yok
3- H96 max plus aldim gayet sorunsuz kuaniyorum, youtube hd ve 4k video izleyebiliyorsun.Banggood dan 226 tlye aldim

Oyla:

SafakEmre1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
RedmiNote4X(sp)
Konular
6
3- H96 max plus aldim gayet sorunsuz kuaniyorum, youtube hd ve 4k video izleyebiliyorsun.Banggood dan 226 tlye aldim
4k desteği yok tv de herhangi bir sorun olur mu?

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Türkçe var mıdır

Oyla:

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Wechip V8 2GB Ram + 16 GB Rom modelini kullanıyorum, belirli aralıklar ile düzenli güncellemesini alıyor varsa hatalar gideriliyor şuana kadar kasma donma görmedim sıkıntı yaratacak bir durum çıkmadı zamanında 130 liraya almıştım şimdiki fiyatı 300 liranın üzerinde uyguna bulabilirseniz tavsiye ederim. Bu ürünlere çok fazla para vermeye gerek yok bence evdeki akılsız televizyona tak akıllı hale çevirsin medyasıydı bilmem nesiydi ıp tv si idi işini görsün yetiyor. Ayrıca oyunda oynuyorum ara sıra Asphalt, Dream League Soccer vb. şuana kadar sıkıntı çıkarmadı aklınızda bulunsun değerlendirin isterseniz.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Wechip V8 2GB Ram + 16 GB Rom modelini kullanıyorum, belirli aralıklar ile düzenli güncellemesini alıyor varsa hatalar gideriliyor şuana kadar kasma donma görmedim sıkıntı yaratacak bir durum çıkmadı zamanında 130 liraya almıştım şimdiki fiyatı 300 liranın üzerinde uyguna bulabilirseniz tavsiye ederim. Bu ürünlere çok fazla para vermeye gerek yok bence evdeki akılsız televizyona tak akıllı hale çevirsin medyasıydı bilmem nesiydi ıp tv si idi işini görsün yetiyor. Ayrıca oyunda oynuyorum ara sıra Asphalt, Dream League Soccer vb. şuana kadar sıkıntı çıkarmadı aklınızda bulunsun değerlendirin isterseniz.
Türkçe dil var mı

Oyla:

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
1-)cihaz kullanımı,sorun cikartma olasılığı ne kadar yüksek,cihaz kaynakli olarak internet sitelerinde kasmalar veya uygulamalarda kasmalar yada yazılım sorunları olur mu,bunlar sık oluyor mu ?

2-) illegal netflix,blu tv izlemek için bazı apklar var bunlari sorunsuz kurup calistiran var mi? yani kısacası,elimizdeki telefonlardan çok büyük farklari var mi bu cihazın?

3-) fiyatıyla kalitesiyle overrated bir ürün önerirseniz sevinirim
1) Aldığın cihazla alakalı
2) istediğin gibi at koştur. andorid özgürlüğü
3) benim şahsi görüşüm mi tv box al.

Oyla:
Üst Alt