Yardım Tuş kilidi ve parmak izi tanımama sorunu

Krtlsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş Kıl
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Mi 6 kullanıyorum. Henüz 15 günlük bir telefon. Bugün önce parmak izimi tanımaz oldu, sonra telefon şifresini doğru girdiğim halde kabul etmiyor. İlk aldığım gün de başka bir sorundan dolayı format atmıştım. Format atmak istemiyorum çünkü içinde telafisi olmayan fotoğraflar var. Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar merhaba. Mi 6 kullanıyorum. Henüz 15 günlük bir telefon. Bugün önce parmak izimi tanımaz oldu, sonra telefon şifresini doğru girdiğim halde kabul etmiyor. İlk aldığım gün de başka bir sorundan dolayı format atmıştım. Format atmak istemiyorum çünkü içinde telafisi olmayan fotoğraflar var. Lütfen yardım edin. Teşekkürler.
Bu Konuda Size Sayın buraoca2 Üstadımız yardımcı olacaklar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bu Konuda Size Sayın buraoca2 Üstadımız yardımcı olacaklar

Hocam keşke yardımcı olabilsem. Hiç böyle bir sorun yaşamadım; ne parmak izinde ne de ekran kilidinde.

Ekran kilidinde normal kullanım haricinde şöyle bir sorun yaşamıştım; Twrp üzerinden rom yedeğini geri yüklediğimde cihaz açıldı; fakat benim tanımladığım ekran kilidini hatırlamıyordu; sürekli ekran kilidi yanlış diyordu. İlk açılışta bu şekilde dediği için roma erişemedim; zaten cihaza yeni rom kuracağım içinde üstelememiştim. Bunun haricinde normal kullanımda hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Cihazı formatlamanızı tavsiye edeceğim; muhtemelen çözülecektir ama sizde içerisinde önemli verilerinizin olduğundan bahsetmişsiniz. Twrp kurulu olsa cihazda, twrp üzerinden verilerinize erişebilirsiniz belki diyeceğim ama, sanırım cihaz stock halde.

Ne yazıkki bu konuda deneyimli üstadlarımızın yardımını beklemek zorundasınız.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cihazınızda twrp var mı veya bootloader açık mı?

Oyla:

Krtlsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş Kıl
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
2
Yazdığınız terimlerin ne olduğunu bilmiyorum ancak orjinalinin dışında herhangi bir şey yüklemedim. Bir de format atmak istedim ama sürekli 'fastboot' yazıyor ama herhangi bir şey değişmiyor. Format da atılmıyor. Cihazı TR'den ithalatçı garantili aldım. Aldığıma bin pişman oldum lanet olası çin malını.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Yazdığınız terimlerin ne olduğunu bilmiyorum ancak orjinalinin dışında herhangi bir şey yüklemedim. Bir de format atmak istedim ama sürekli 'fastboot' yazıyor ama herhangi bir şey değişmiyor. Format da atılmıyor. Cihazı TR'den ithalatçı garantili aldım. Aldığıma bin pişman oldum lanet olası çin malını.

Bu şekilde kimseden destek beklemeyin. Parmağınız ıslak nemli vs ise parmak izinizi okumaması doğal. Bunun yanında pini unutmanız sizin hatanız durup dururken cihazın pini değişmez. Bu terimleri bilmemeniz de telefon hatası değil. Fastboot tan format atılmadığını bilmemeniz de hakeza öyle. İyi günler dilerim.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

zekiyardimci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
zeki
Cihazım
xaoima mi6
Konular
0
Arkadaşlar bildirim panelinde görünen mesajlar mesaj kutusunda görünmüyor sebebi ne olabilir. mi 6

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Siz konulara vakıf olmadan ve kimselere danışmadan bir şeyler yapıp, yapamayın sonra da lanet olası çin malı deyin.....sizi kınıyor ve derhal bir samsung almanızı öneriyorum....

Oyla:

Krtlsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş Kıl
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
2
Böyle bir cevap verme ihtiyacıni neeen hissettiniz anlamıyorum. Ben bir şeyi bilerek de bilmeyerek de yapmadım. 15 günde Kendi kendine bunu ikinci arızası. Severek ve aylarca bekleyerek araştırarak aldığım bir telefondu ama şimdi pişmanım. Yardımcı olabileceğiniz bir şey varsa yazın yoksa polemik yapmaya birbirimizi üzmeye gerek yok. Xiaomi babamızın şirketi degil ve hatalı üretim de yapabilir.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Her şeyi kabul ederim ama "Lânet olası Çin Malı" cümlenizi asla kabul edemem... Ayrıca burada üstadlarımız size yardımcı olmak için yazıyorlar ve sizin verdiğiniz cevap ????

Oyla:
Üst Alt