Yardım Tuş kilidi de açık var

Msokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar ekran kilitliyken bildirim çubuğunda WiFi uçak modu ekran kaydedici vs. vs. kurcalarken tuş kilidi kendiliğinden açılıyor geçenlerde küçük yeğenim öyle açtı ben parmak izinden şüphelendim ama bugün bizzat biraz uğraştım ve telefon kendiliğinden şifresiz açılıyor sizde de oluyor mu

Bagok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Cihaz nedir hocam

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Merhaba arkadaşlar ekran kilitliyken bildirim çubuğunda WiFi uçak modu ekran kaydedici vs. vs. kurcalarken tuş kilidi kendiliğinden açılıyor geçenlerde küçük yeğenim öyle açtı ben parmak izinden şüphelendim ama bugün bizzat biraz uğraştım ve telefon kendiliğinden şifresiz açılıyor sizde de oluyor mu
yüz tanıma mevcut ise yüzünüzü okuyor olabilir :)

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Hocam ortaya boyle bir iddia atiyorsaniz bunu video ile kanitlamaniz gerekir.ninja~~

Oyla:

Msokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
1
Cihaz note 8 pro yüz tanıma yok parmak izi var, maalesef video yok ama eminim bir daha deneyeceğim videoyu çekeceğim

Oyla:
Üst Alt