Yardım Turktelekom volteyi faturasızlarada sundu

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Herkese selam bilindiği üzere turktelekom sadece faturalı müşterilerine volte desteği sunuyordu..sımdı faturalı faturasız farketmez volte desteği var..tabi her cihaza destek söz konusu değil şuan.
Mağlum bizim xiaomiler destekli ama turktelekom sadece redmi note 8 e vermiş..suan için..bende hattımı huawei p20 pro cihazına taktım volteyi açtım..cihazıma taktım ama volte çalısmadı..powershortcuts uygulamasından mbnloaderden netherla ve turkeyi seçtim sonuc olumsuz..buildpropa gerekli kodları yazdım..*# koduylada disabled yaptım..sonuc olumsuz.. Ne yapabiliriz acaba? Diğer hattım vodafone volte ve wifi arama çalısıyor..
Cihazım mi6 android 9 miuipro 20.2.20 sürüm yüklü..
Destek verdiği cihazlara bu linkten bakabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-29-18-26-37-987_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-29-18-26-37-987_com.android.chrome.jpg
    476 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2020-05-29-18-31-49-390_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-05-29-18-31-49-390_com.android.mms.jpg
    285,2 KB · Görüntüleme: 51

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
hocam bende çok uğraştım ama beceremedim.5555 e volte yazıp gönderiyorum başvurunuz işleme alınmıştır diyor ama sonra tık yok ayarlayamadım bir türlü.konuyu takipteyim.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
hocam bende çok uğraştım ama beceremedim.5555 e volte yazıp gönderiyorum başvurunuz işleme alınmıştır diyor ama sonra tık yok ayarlayamadım bir türlü.konuyu takipteyim.
Hangi cihazdan gönderiyorsunuz mesajı?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Herkese selam bilindiği üzere turktelekom sadece faturalı müşterilerine volte desteği sunuyordu..sımdı faturalı faturasız farketmez volte desteği var..tabi her cihaza destek söz konusu değil şuan.
Mağlum bizim xiaomiler destekli ama turktelekom sadece redmi note 8 e vermiş..suan için..bende hattımı huawei p20 pro cihazına taktım volteyi açtım..cihazıma taktım ama volte çalısmadı..powershortcuts uygulamasından mbnloaderden netherla ve turkeyi seçtim sonuc olumsuz..buildpropa gerekli kodları yazdım..*# koduylada disabled yaptım..sonuc olumsuz.. Ne yapabiliriz acaba? Diğer hattım vodafone volte ve wifi arama çalısıyor..
Cihazım mi6 android 9 miuipro 20.2.20 sürüm yüklü..
Destek verdiği cihazlara bu linkten bakabilirsiniz
İyiiiiiymiş :) Sonunda gelmiş yani.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Mesaj attım tanımlanmadı dedi bende de.Huawei diye görüyor diye olur diye düşünmüştüm halbuki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200529-185756.jpg
    Screenshot_20200529-185756.jpg
    422,4 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20200529-185804.jpg
    Screenshot_20200529-185804.jpg
    246,3 KB · Görüntüleme: 31

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hangi cihazdan gönderiyorsunuz mesajı?

kendi cihazım redmi 5 plustan denedim birde samsung bir cihazdan denemiştim modelini tam hatırlamıyorum.ama cihazınız desteklenmiyor bile demedi.ayrıca ben quickshorcut maker den modem config ayarını da bulamamıştım.sadece modem log gözüküyor.modemden 500 portunu aktif etmeniz gerekiyor diye bi yazı okumuştum onu da aktif edemedim.sonradan bıraktım

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Mesaj attım tanımlanmadı dedi bende de.Huawei diye görüyor diye olur diye düşünmüştüm halbuki
Custom rom yüklü sende ne yüklü önemli deil..imeiden operatörler hangi cihaz die görür :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kendi cihazım redmi 5 plustan denedim birde samsung bir cihazdan denemiştim modelini tam hatırlamıyorum.ama cihazınız desteklenmiyor bile demedi.ayrıca ben quickshorcut maker den modem config ayarını da bulamamıştım.sadece modem log gözüküyor.modemden 500 portunu aktif etmeniz gerekiyor diye bi yazı okumuştum onu da aktif edemedim.sonradan bıraktım
Hattınızı turktelekom volte destekleyen (özellikle samsung olsun çünkü cok cihaza destek veriyor sitede listesi var)cihaza takın volte yazıp 5555 gönderin sonra xiaomi cihazınıza hattı takın arama yerine *#*#86583#*#* yapın ekranda disabled yazısını görün..
(disabled) yazdıgında aktif..sonra ayarlara mobil ağlara girin volte secenegı gelir açın

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Custom rom yüklü sende ne yüklü önemli deil..imeiden operatörler hangi cihaz die görür :)

Hattınızı turktelekom volte destekleyen (özellikle samsung olsun çünkü cok cihaza destek veriyor sitede listesi var)cihaza takın volte yazıp 5555 gönderin sonra xiaomi cihazınıza hattı takın arama yerine *#*#86583#*#* yapın ekranda disabled yazısını görün..
(disabled) yazdıgında aktif..sonra ayarlara mobil ağlara girin volte secenegı gelir açın
teşekkürler hocam uygun bir cihaz bulunca deneyeceğim

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3

Aynen bu şekilde yaptım Mi 6 cihazımda türk telekom faturasız üzerinden volte kullanabiliyorum artık

Üst Alt