Sohbet Türkiyede Var da Biz mi Almadık

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Vay memleketim vay

Bundan iki adet aldım Ugreen 1.5 m ve 50 cm kaliteli ve güzel birde kablo baglayıcı 1 m hediye.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Birde bu Robotsky 3.5 mm jak

28 haziranda verdim siparişi 14 temmuzda geldi

Degişik markalar oldugu için iki ayrı paket şeklinde geldi

Ugreen paket içerigi 3 adet tek paket zarfdan biraz büyük toplam sipariş tutarı 50 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Robotsky paket içerigi 1 adet tek paket bildiginiz mektup zarfı kadar toplam sipariş tutarı 8 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Hayırlı olsun...Ürünlerden çok memnunum

Varda bizmi almadık türkiyede yok dünyanın öbür ucundan kapıma bedava geliyor sadece ürün parasına birde vergimiz oldu nurtopu gibi 16+16 = 32 TL

Son düzenleme:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Vay memleketim vay

Bundan iki adet aldım Ugreen 1.5 m ve 50 cm kaliteli ve güzel birde kablo baglayıcı 1 m hediye.

Birde bu Robotsky 3.5 mm jak

28 haziranda verdi siparişi 14 temmuzda geldi

Degişik markalar oldugu için iki ayrı paket şeklinde geldi

Ugreen paket içerigi 3 adet tek paket zarfdan biraz büyük toplam sipariş tutarı 50 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Robotsky paket içerigi 1 adet tek paket bildiginiz mektup zarfı kadar toplam sipariş tutarı 8 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Hayırlı olsun...Ürünlerden çok memnunum

Varda bizmi almadık türkiyede yok dünyanın öbür ucundan kapıma bedava geliyor sadece ürün parasına birde vergimiz oldu nurtopu gibi 16+16 = 32 TL
güle güle kullanın hocam yapacak birşey yok kalabalık ülke üretim dayalı ekonomi ucuz iş gücü devlet destegi ile o ülke onları yapabiliyor yani biraz normal sayılır

Üst Alt