Soru Türkiye`de Vodafone ile 4.5g kullanabiliyor muyuz acaba?

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
forumda bu konuda daha önce konuşmalar görmüştüm ama şu an bulamıyorum. hattımı taşıdım Vodafone a ve şu an 4g aktif olmasına rağmen, sms ile vs de geçiş yapmama rağmen kullanım sağlayamıyorum. kırsalda da değilim, istanbulda böyle bir sorun pek olası durmuyor. fikri olan var mı? turkcellde iken lte bağlantımda problem yoktu. cihaz bazında sorun olduğunu sanmıyorum. Vodafone ile ilgili herhalde.

Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
volte dahil herseyi kullaniyorum siz bu sorunu yasiyorsaniz orjinal bir xqcn ile yeniden imei yazin duzelme ihtimali var
lte bazen gelip bazen gitmeye başladı, ayarlardan sadece lte yi seçersem lte geliyor , ama lte de 10 megabit, h+ ta ise 30 megabit olduğu zamanlar oluyor, bazen lte de 50 megabit gördüğüm de oluyor. o yüzden yine otomatik seçim yaptırıyorum telefona, çünkü sadece lte olunca çok stabil olmuyor. şu an bazen geliyor lte, genelde h+ bağlanıyor. lte olmasa da hız zaten yeterli ama başka bir dezavantaj var mı bilmiyorum

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
lte bazen gelip bazen gitmeye başladı, ayarlardan sadece lte yi seçersem lte geliyor , ama lte de 10 megabit, h+ ta ise 30 megabit olduğu zamanlar oluyor, bazen lte de 50 megabit gördüğüm de oluyor. o yüzden yine otomatik seçim yaptırıyorum telefona, çünkü sadece lte olunca çok stabil olmuyor. şu an bazen geliyor lte, genelde h+ bağlanıyor. lte olmasa da hız zaten yeterli ama başka bir dezavantaj var mı bilmiyorum

Hiçbir farkı yok volte aktifken aramalarda kesilmeler dahi olabiliyor hd ses ten başka bir artısını görmedim vodafone sabit 50 megabit int var işte :) bendede aynı

Oyla:

Aydins

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tttt
Cihazım
Mimax
Konular
2
Mi maxta vodafone internetini begenmedim yavas kaliyor ama aveada cok hizli arada ciddi fark var

Oyla:

ByMi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durdu
Cihazım
Xiaomi mimax
Konular
6
Mi max bendede var Vodafone rezalet 4g de 5mb Turkcell ile 4g de 75mb gördüm ömrü hayatımda pc de bile max 13mb telde 75görunce şok oldum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt