Yardım Türkçeye güncellerken sanırım mi band 4'üm Brick Oldu

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hayır hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yüklenmiyor hocam bir süre %0 da bekliyor sonra kapanıyor

Updating yazısı yoksa notify bağlı değildir hocam. Siz dediğim gibi mifitden bağlantı kurun öncelikle. Gerekiyorsa cihaz eşleşmesini kaldırıp yeniden ekleme yapın

Yusufmi9se

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf İslam
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
9
Updating yazısı yoksa notify bağlı değildir hocam. Siz dediğim gibi mifitden bağlantı kurun öncelikle. Gerekiyorsa cihaz eşleşmesini kaldırıp yeniden ekleme yapın
Kaldırdım hocam bidaha hiçbirşekilde bağlayamadım mi fite cihazın mac adresi yazilım sürüm versiyonu felan görünüyor notify de o yüzden bağlandı diye düşündüm

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Kaldırdım hocam bidaha hiçbirşekilde bağlayamadım mi fite cihazın mac adresi yazilım sürüm versiyonu felan görünüyor notify de o yüzden bağlandı diye düşündüm

Gözükse de senkron olmaz hocam. Bluetooth adresi gözüküyorsa mi fite manuel olarak o adresi girerek bağlantı sağlayın

immortal26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band 4
Konular
4
Mi fit e girin o bilekliğe bağlanmaya çalışsın siz yukarıda sağ taraftaki + işaretinden yeni cihaz ekleyini seçin sıfırdan yeni bileklik ekler gibi ekleyin. Bağlandıktan sonra diğer bilekliği silin.

Son düzenleme:

anil5452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi max 2
Konular
21
Ayni sorun benim de basima geldi turkce romdan orjinal roma donerken orjinal mi fit uygulasamindan 5. Deneyisimde oldu yazilik guncellerken yarida hata veriyodu en sonunda oldu

theboyraz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Egecan
Cihazım
Samsung a70
Konular
2
merhaba aynı sorunu yaşadım geçmiş konularda bulabilirsiniz ben de az önce çözdüm yaptıklarımı söylüyorum

mi fiti silin tekrar yükleyin sonra hesap aç dediği zaman en son güncelleme yaparken hata veren hesaptan girmeye dikkat edin (daha önce facebook-google-gmail hangisiyle yaptıysanız onunla yapın.) saatin bluetooth u zaten aktif şekilde çalışıyor ancak 0 dan kurulum yapmaya çalıştığınızda bulmuyor çünkü zaten hesaba bağlı. Saat hemen m fite bağlanıyor ve daha sonra kendini güncellemeye çalışıyor 2 kere hata aldım 3. de oldu.

Eğer bu işlemler olmazsa saat mifite bağlandığı için notfyden de güncelleme yapılacağını düşünüyorum. umarum düzelir :)

Üst Alt