Çözüldü Turkcell faturam çok yüksek geldi

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
OneOS 21.8.3
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar bu sabah dijital operatör uygulamasına girdim ve faturamın çok yüksek geldiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve olayı anlattım. İngiltere'ye doğrulama mesajı gitmiş 10 tane. Bu nedenle 10 lira fazla gelmiş. Ben bu parayı ödemek istemiyorum. Ne yapabilirim?

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Arkadaşlar bu sabah dijital operatör uygulamasına girdim ve faturamın çok yüksek geldiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve olayı anlattım. İngiltere'ye doğrulama mesajı gitmiş 10 tane. Bu nedenle 10 lira fazla gelmiş. Ben bu parayı ödemek istemiyorum. Ne yapabilirim?
Bu faturayı ödemek zorundasin diğer ay ödememek için telefonda mi hesabına gir telefon bulma özelliğini kapat

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla: Çözüm

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Bu faturayı ödemek zorundasin diğer ay ödememek için telefonda mi hesabına gir telefon bulma özelliğini kapat
Hocam benim rızamla gerçekleşen bir olay değil bu. Para alırken bana ne mesaj geldi ne de başka bir şey

Oyla:

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Hocam benim rızamla gerçekleşen bir olay değil bu. Para alırken bana ne mesaj geldi ne de başka bir şey
Valla hocam bana da aynı şekilde böyle oldu uğraşmadım ödedim gitti Stoya hocamın attığı şeyleri yapın bidaha gelmez zaten o fatura

Oyla:

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Valla hocam bana da aynı şekilde böyle oldu uğraşmadım ödedim gitti Stoya hocamın attığı şeyleri yapın bidaha gelmez zaten o fatura
Yurt dışına SMS ve aramayı kapattırdım hocam. Konum bulma açık kalsa olur mu cihaz kaybolduğu zaman işime yarayabilir

Oyla:

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Yurt dışına SMS ve aramayı kapattırdım hocam. Konum bulma açık kalsa olur mu cihaz kaybolduğu zaman işime yarayabilir
Asıl önemli olan o zaten cihazı bulmak için sürekli yurtdışına SMS atıyor

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sim kart etkinleştirilemedi diye mesaj mutlaka gelmiş olmalı, geldiğinde çözüm arayışına girmiş olsaydınız, fatura bu kadar yüksek gelmemiş olacaktı

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
En az 10-15 kez MIUI rom kurdum. Gerek fastboot gerek custom. Bir kez sim etkinleştirilemedi hatası aldım. Ondada muhtemelen sunucularda sıkıntı vardı. Ertesi gün tek seferde etkinleşti.
Simkart numaranız +90 olarak kayıtlı olmalı, MIUI hesabınızdan eski kurulumlar ait cihaz kayıtları silmelisiniz. Kurulum esnasında açık alanda (balkon gibi) bir yere çıkıp 5 dakika bekledikten sonra (cihazın GPS konulmaması yapması için) mümkünse bilgisayardan değilse cihaz tarayıcısından i.mi.com adresine girip cihazı bul seçin. Tarayıcıyı kapatmadan ayarlardan mi hesabına giriş yapıp cihazı bul açın tek seferde etkinleşecektir.
Etkinlesmemenin sebepleri bir simkart numarası doğru degilveya girilmemiş, iki cihaz GPS konulmaması yapılamıyor.

Oyla:

Asikurt28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Galip
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
ayarlardan şifreler&güvenlik gir ordan yetkilendirme bul tıkla sim etkinleştirme servisini kapat yurtdışına bir daha msj göndermez faturanda normal gelir

Oyla:
Üst Alt