Soru Turkcell Faturalı Hangi Tarifeyi Önerirsiniz

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şu an kullandıgım tarife

Esnaf 6

2000 dk---------Fazla konuşan bir insan deyilim baktım 1807 dk kalan var
6 gb internet ---kullanıyorum
100 sms

51 TL veriyorum vsss 53 TL buluyor

Bana önerdikleri

2000 dk
6 gb internet 1 gb hediye (vereceklermiş) 7 gb
100 sms

59 TL istiyorlar
Mevcut tarifenden memnunsan, 51 liraya devam etmeni tavsiye ederim, Turkcell, diğerlerinden iki kat daha kaliteli hizmet veriyor... Dört yıldır, Turkcell'deyim ve az internet kullandığım için, az konuştuğum için bana 4 Gb (geçen ay 5 Gb yaptılar) 500 dakika (geçen ay 2000 yaptılar) yetiyor ve 40 lira ödüyorum. (33 lira ile başladım)

Temmuz'da taahhüt bitiyor, bakalım bana hangi tekliflerle gelecekler... :)

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Mevcut tarifenden memnunsan, 51 liraya devam etmeni tavsiye ederim, Turkcell, diğerlerinden iki kat daha kaliteli hizmet veriyor... Dört yıldır, Turkcell'deyim ve az internet kullandığım için, az konuştuğum için bana 4 Gb (geçen ay 5 Gb yaptılar) 500 dakika (geçen ay 2000 yaptılar) yetiyor ve 40 lira ödüyorum. (33 lira ile başladım)

Temmuz'da taahhüt bitiyor, bakalım bana hangi tekliflerle gelecekler... :)

25 senedir turkcell faturalı kullanıyorum size yaptıkları güzellıkleri hiç yapmadılar vede yazdıklarınızı ilk defa duyuyorum sizin adınıza güzel fakat ilginç geldi bana turkcelin böyle cömertlik yapması

Mevcut tarife 1 senelikti doldu şimdi 2000 dk 7 gb 100 sms 59 TL istiyorlar

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
25 senedir turkcell faturalı kullanıyorum size yaptıkları güzellıkleri hiç yapmadılar vede yazdıklarınızı ilk defa duyuyorum sizin adınıza güzel fakat ilginç geldi bana turkcelin böyle cömertlik yapması

Mevcut tarife 1 senelikti doldu şimdi 59 TL 2000 dk 7 gb 100 sms istiyorlar
Ayıp etmişler... Bunca yıllık müşterinizi başka operatörlerin kapısında süründürmeyin diyerek ajitasyon yapın mutlaka güzel teklif gelecektir... :)

2015 yılında Avea'ya kızdım (13 yıllık müşterisiydim) Turkcell'e gittim, 33 liraya hangi tarife var diye sordum... (avea 33 liraya 4 gb internet veriyordu ama fazla geliyordu) 2 Gb internet, 500 dakika, 1000 sms var dediler hemen geçiş yaptım... Ertesi yıl 4G muhabbeti çıkınca ücretsiz olarak paketimi 4gb yaptılar daha sonra superonline müşterisi olunca da; ikisini birleştirdiler ve 100 lira fatura çıkardılar (40 cep + 60 fiber internet) Geçen ay da; ücretsiz olarak internetimi 5 Gb konuşma dakikalarını da 2000 dakika yaptılar. Temmuz da, taahhüt bitiyor, bu fiyatlarla gelirlerse sanırım kabul ederim. Aldığım hizmetten gayet memnunum çünkü.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
2 ay önce Turkcell"den aradılar ve bana Özel Lifecell tekliflerini sundular. 1000 dk normal konuşma 1000 dk BİP her yöne arama 100 SMS 12 GB internet, Facebook, istgram, Twitter 2 GB, 38 TL, eski müşteri olduğum için bende hemen kabul ettim..

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
2 ay önce Turkcell"den aradılar ve bana Özel Lifecell tekliflerini sundular. 1000 dk normal konuşma 1000 dk BİP her yöne arama 100 SMS 12 GB internet, Facebook, istgram, Twitter 2 GB, 38 TL, eski müşteri olduğum için bende hemen kabul ettim..

Şu anda 5 Gb için 40 lira ödüyorum, temmuzda umarım bana güzel teklifle gelirler... Hizmet kalitesinden memnunum.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Şu anda 5 Gb için 40 lira ödüyorum, temmuzda umarım bana güzel teklifle gelirler... Hizmet kalitesinden memnunum.
Mobil verileriniz hiç tükenmesin İnşaaALLAH hocam.

serhatakyildiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Rehber
Konular
21
1000dakika
100sms
1000dakika bip
16GB internet
50GB (playcell, box, dergilik vb ıvır zıvır)

Faturalı olarak 63 TL'ye kullanıyorum. Numara taşıma ile faydalandım. Faturayı bir kuruş aşmıyor. Paket de sağlam, şirket de. :)

Bu arada merak edenler olabilir hangi tarife olduğunu onu da yazayım. Ben kendileri ile görüştüğümde uygun fiyata internet yoksa kesinlikle düşünmekten vazgeçeceğimi söylemiştim. Kendileri de Lifecell 9gb (63TL) paketine ek olarak; numara taşıma ile 3GB, İzmir'lilere özel ek 2GB, ve hala yetersiz olduğunu söylediğimde nereden geldiğini bilmediğim 2gb daha eklediler.

Üst Alt