Soru TURKCELL de bedava GB olmuyormu

ismail68

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
not 9 pro
Meslek
Altınyıldız teksti
Konular
34
Turkcell GB larim bana yetmiyor 22 GB paket var yetmiyor 4.5g yi çok çektiği için herhalde sala kazan zaten fasa fiso yokmu başka yolu

Lordteam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuzey
Cihazım
İphone 8 Plus
Konular
5
1. Oluyor misal şu cipslerde çıkan kağıtlar var. Şanslı çark diye. O koddan elinde varsa hediye alabilirsin. Elimde 1 adet kod var: "SKEHFZ9H3Y" uygulamayı yükleyip telefonunla falan kayıt oluyon galiba. Ardından kodu kullanıp çark çeviriyon ve çeşitli hediyeler veriyor. Ama direkt GB verir mi bilmem... Daha öncesinde denediğimde 1 defa 100 MB vermişti.

2. Dijital Operatör uygulamasından Salla Kazan kampanyasına katılmak. + Salla Kazan ikinci ekrandan tıklayarak BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor. Bu da direkt her yöne geçerli GB verir mi bilinmez...

kemken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet tekin
Cihazım
redmi9t
Konular
0
Paycell konusunda bilginiz varmı ön ödemeli banka kartı gibi bişey alisverisinize puan veriyor puanlarla internet hediye alabiliyorsunuz bı ara paycell den puan kasma diye bişey vardı her ay toplam 21 GB alabiliyordum bunlar haftalık 10 5 2 1 GB günlük 3 kere 1gb.

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
Salla kazan yazmıuştım. Ama onu kullanıyormuşsunuz.

Üst Alt