Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ön kamera yeşilimsi çok kötü çekiyor ve çok karanlıkta gece modu ile üst kısımlar morlaşıyor ne yapmam lazım ya da önerebileceğiniz güzel gcam var mıdır?

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
mevcetin hocam önceki mesajımda belirttiğim sorun için bir çözüm varmı? Config dosyasını yükleyince kamera durduruldu hatası alıyorum. Cihazım Mi9t Pro. Eski config dosyasi ve apk nın v1 versiyonu ile sorunsuz kullanıyordum. Ama linklerinin kaldirmişsiniz, şu en en azından onları tekrar paylaşırsanız indirip kullanalım
Hocam takılma sorunu rom ile alakalı sanırım. Ben sorunsuz kullanıyorum.

Eski sürümler:

Bu konudaki config eski sürümle de uyumlu hocam.

Rica ederim hocam.

Bunu kullanabilmek için bi gereksinime ihtiyaç var mi?
Mi a2 Orijinal rom kullanıyorum
Play storedan camera2api uygulamasını indirip kontrol camera2apinin açık yada kapalı olduğunu kontrol edin hocam. Level 3 ise sorunsuz kullanabilirsiniz.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Ön kamera yeşilimsi çok kötü çekiyor ve çok karanlıkta gece modu ile üst kısımlar morlaşıyor ne yapmam lazım ya da önerebileceğiniz güzel gcam var mıdır?
Cihazınız nedir hocam.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Cihazınız nedir hocam.
Morlanmalar bende de oldu ama ön kamera yeşilimsi falan olmadı hocam. Hocam diğer konunuzdaki burial v6 yı mı önerirsiniz bu konudakini mi? Cihaz mi9t pro

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Morlanmalar bende de oldu ama ön kamera yeşilimsi falan olmadı hocam. Hocam diğer konunuzdaki burial v6 yı mı önerirsiniz bu konudakini mi? Cihaz mi9t pro
Bu konudaki sürümü öneririm hocam. Daha sorunsuz. Morarmalar sürüm ile alakalı. Yakında düzeltilecek

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam takılma sorunu rom ile alakalı sanırım. Ben sorunsuz kullanıyorum.

Eski sürümler:

Bu konudaki config eski sürümle de uyumlu hocam.

Rica ederim hocam.

Play storedan camera2api uygulamasını indirip kontrol camera2apinin açık yada kapalı olduğunu kontrol edin hocam. Level 3 ise sorunsuz kullanabilirsiniz.
Evet hocam romla alakali olabilir miui 12 global eea kullanıyorum. Verdiğiniz linkteki son 2.1 sürümünü indirdim ve sizin config dosyanızla sorunsuz çalıştırdım. Teşekkür ederim. Bir de lib yamasını kapatıp farklı bir yama seciyorduk (TN25... Gibi birseydi) son sürümde kaldırmışlar sanırım

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Evet hocam romla alakali olabilir miui 12 global eea kullanıyorum. Verdiğiniz linkteki son 2.1 sürümünü indirdim ve sizin config dosyanızla sorunsuz çalıştırdım. Teşekkür ederim. Bir de lib yamasını kapatıp farklı bir yama seciyorduk (TN25... Gibi birseydi) son sürümde kaldırmışlar sanırım
Kütüphane seçimi urnyxde yok hocam. Burialde var. Tln neun kütüphanesi, portre için ve selfie için güzel işler çıkarabiliyor.

Üst Alt